Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sajnos én elég szőrös típus...

Sajnos én elég szőrös típus vagyok (34 éves nő). Sosem volt elég pénzem magamra. Vagy olyan ember mellettem, aki mindent ki tud fizetni, amire szükségem lenne. Szóval mennyire gáz h elég szőrös pl a karom, de a hasam is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
De hát ahhoz nem kell sok pénz! Én is nagyon szőrös vagyok,ezért csak borotvával szőrtelenítek,mivel én is elég csóró vagyok sajna.
2015. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyire drága a szőrtelenítés? Amúgy nem zavar mindenkit, van akit nem érdekel annyira és van akinek ez a fétise. Volt is régen valami szoroslanyok.hu fórum.
2015. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az még eszedbe se jutott, hogy esetleg TE keresd meg a rávalót??? Miért kéne hozzá férfi?


Egyébként meg: endokrinológus, ha tényleg kóros.

2015. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdés első részét nem értem... 34 évesen nem dolgozol vagy mi?

Mert ha dolgozol akkor csak van egy borotvára pénz... Mondjuk lehet hogy hormongondjaid vannak, nem ártana kivizsgáltatni... az ingyen van.

2015. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A puncid nagyon szőrös?
2015. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!