Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Body por . Vélemények:? Árt...

Body por . Vélemények:? Árt magának az aki fél évig használja?

Figyelt kérdés
body por ha nem így hívják bocsi

2015. jan. 2. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Te itt szerintem a feherjeporra gondolsz.

Ez egy ÉLELMISZER! Ugyanaz van benne amit megeszel "rendes" kajaval. Szóval artani nem art semmit.

Nem tudom mit akarsz elerni de a feherjeportol ne varj semmit. Egy adag feherjet biztosit az izmaidnak es ennyi. Ha megeszel 2 szelet húst ugyanott tartasz. Leginkabb ferfiak hasznaljak akiknek mar túl sokat kene enniük es ezzel egészítik ki az etrendet,de neked biztos ne kell


Olvasgass a builder.hu-n mert eleg homalyos vagyvezen a teren,enyhen szólva

2015. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A csirkemell ártalmas neked?
2015. jan. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eltalàltad nem is én hasznâlnàm hanem bàttyâm csak érdekelt hogy àrthat-e neki.
2015. jan. 3. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van benne mesterséges színezék,édesítő,az árthat,egyébként nem.
2015. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted?milyen szinten àrthat?Màrmint ìgy mennyire javasolnàd azt hogy fél évig alkalmazza ezt bàrki?
2015. jan. 5. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Manapsag mindenben van színezek meg edesítő


Egyébkent latom a batyad sincs tisztaban azzal hogy mi ez. A feherjepor NEM CSINAL SEMMIT! NEM növeszt izmot. Arra valo hogy ha nem tud kellő mennyisegű húst enni akkor ezzel tudja egy kicsit helyettesíteni. De a feherjepor csakis a szükseges tapanyag töredeket tartalmazza.


Fél évig "használni" (a csirket meg az almat is hasznalod? Ez egy etel) konkretan SEMMI ertelme. Semmi se fog törtenni tőle.

2015. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!