Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Teljesen biztonságos a halpedi...

Teljesen biztonságos a halpedikűr? Hogyan történik a fertőtlenítés az egyes vendégek után?

Figyelt kérdés
Riasztó dolgokat is olvastam róla, pl. hogy AIDS vírust is átvihetnek a halak, vagy Hepatitis vírust... Van ennek valóságalapja?Nem kell félni, vagy inkább ne vegyük igénybe az ajándékba kapott kezeléseket? (A Westendben adták anyukámnak egy manikűr készlet mellé, 3 fő részére)

2015. jan. 1. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem aids-től meg ilyesmitől nem kell félni, ez pánikkeltés, buta emberek terjesztik. egyébként az is az ilyen dolgok csak testnedvekkel terjednek, a halak meg csak az elhalt bőrt rágják le. maximum azt tudnám elképzelni, hogy a gombát terjesztik, de mivel a bőrt megeszik, ezért szerintem ez is alaptalan, HA az eszközöket meg a halak üvegét rendesen tisztítják. nézz szét, hogy milyennek tűnik a hely, de szerintem nyugodtan igénybe vehetitek. egy átlagos nap a bkv-n több kosszal érintkezel.
2015. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2015. jan. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!