Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szúrás fertőtlenítés nélkül?

Szúrás fertőtlenítés nélkül?

Figyelt kérdés
A baj az hogy elfelejtettem fertőtleníteni a tűt mielőtt szúrtam volna a számat. (Hosszú sztori). Viszont mivel már egyszer át volt szúrva a szám ezért most egy bőrréteg vagy hártya "el állta az utat" nem ment át teljesen a tű. Kezd kicsit fájni az állam azon az oldalon. Talán elfertőződött?

2014. okt. 9. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez elég meggondolatlan dolog volt, na de nem kritizálni jöttem. A szúrás miatt természetesen fájni fog egy darabig, akár fertőtlenítettél akár nem, de ezt biztosan tudod, ha már egyszer átestél ilyenen. Annyit tudok javasolni, hogy figyelgesd folyamatosan, mindig tartsd tisztán és ha bőrpírt, duzzanatot vagy egyéb elváltozást tapasztalsz, feltétlenül fordulj dokihoz. Én nem vagyok orvos, de szerintem az álladnak ahhoz nem sok köze van. Bár ki tudja, ha nagyon aggódsz miatta és szűnni sem akar, menj el az orvoshoz.
2014. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!