Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 173 magas vagyok kb es 58 kg,...

173 magas vagyok kb es 58 kg, vekony vagyok hizni szeretnék Ötlet?

Figyelt kérdés
Elég sokat eszek napjába többször is este is ilyen 9 kor vacsorázok es nem nagyon hizok, nem vagyok meg elégedve magammal milyen kaja hizlal igazán?

2014. dec. 15. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Eddzél talán. Plusz izomtömeggel próbálj tömeget növelni, ne plusz zsírral.
2014. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány?Szerintem jó ez a súly
2014. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal akkor én hiába eszek keveset, és figyelek arra, hogy mit mikor eszek még mozgás mellett sem tudok fogyni.
2014. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban beférne néhány kg +5-öt javaslok 50% 50% zsír-izom arányban.
2014. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne hízni próbálj, hanem izmosodni. A lötyögő háj nem megoldás. Ne hizlaló kajákat egyél, és nem is kell sokat enned. Mindössze annyi kell, hogy amit eszel jó kaja legyen. Ne egyél fehér kenyeret, sok zsírt, és sok cukrot. Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt.

Egyébként az, hogy keveset nyomsz, nem feltétlenül jelenti azt, hogy alultáplált vagy. Ez testalkattól is függ. De semmiképp ne hízz!

(amúgy, ha sokat eszel, de nem gyarapodik a súlyod, az azt jelenti, hogy ez a természetes nálad, egészséges vagy, csak azért vagy könnyű, mert ilyen típusú alkattal születtél).

2014. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne akarj hízni attól csak husisabb leszél és az nem fog tetszeni. Inkább eddz valamit agy fuss. Szerintem nem vagy sovány egyéltalán,pont jó ez a testúly,sőt ha lány vagy talán van mit leadni,bár képet nem láttam rólad. De ha fiú vagy teljesen jó
2015. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!