Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyenkor visszaadják a pénzemet?

Ilyenkor visszaadják a pénzemet?

Figyelt kérdés

Vettem egy kabátot pár napja. Azonban kicsi lett rám és hideg is (fázom benne már most, fagyközeli hőmérsékletben is). Egyszer volt rajtam, nem vagyok megelégedve, ráadásul egy helyen (egy napi hordás után) jön szét a varrás...

Ha meg van a blokk is és a címke is (amit azonban levágtam róla, de megvan!) akkor visszafizetik az árát? Pláne hogyha minősgéi hiba az, hogy elkezdett foszlani?

Előre is köszönöm!


2014. nov. 26. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez az adott bolttól függ. Van, aho normálisan kezelik a vásárlói elégedetlenséget, máshol pedig mindenféle kifogással jönnek, hogy miért is nem adják vissza a pénzedet.
2014. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hátha!
2014. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mindenképpen megpróbálom, mert túl drága volt ahhoz hogy ne hordjam és itt álljon.

Ha bunkóznak az eladók, mit lehet tenni?

2014. nov. 26. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Vásárlók könyvét elkéred.
2014. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az nem indok, hogy már nem tetszik annyira meg fázol benne :)

Csak a minőségi hibára tudsz hivatkozni. Lehet, hogy elküldik Kermi vizsgálatra és attól függ, hogy visszakapod-e a pénzed.

Én csizmával jártam úgy, hogy egy nap alatt szétment a cipzárja. De nem voltak túl kedvesek, úgyhogy elkértem a vásárlók könyvét és írtam a cégvezetésnek is :) Utána kedvesek lettek :D

2014. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne az eladókkal, hanem a fönökkel beszélj.

Másrészt viszont az, ha a kabát túl kicsi rád, akkor azzal meg lehet indokolni, hogy azért ment szét.

2014. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: A gomblyuknál kezdett el szétjönni, tehát a méretéhez semmi köze :\:)
2014. nov. 26. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Visszaviheted viszont egy szóval se, mondd, hogy hidegnek találod, meg hogy a méret sem stimmel, hanem a varrásra hivatkozz. Ha nem elég segítőkészek, akkor hagyj egy szép üzenetet a Vásárlók könyvében, azt nagyon szokták szeretni :)


Amúgy kabátot, főleg télit csak úgy szabad próbálni, hogy aláveszel egy vastag pulcsit is, így tuti, hogy nem lesz kicsi :)

2014. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Visszavették, cukik voltak.

(Először megkérezték hogy cserélem-e, vagy vásárlási utalványt kérek, de mondtam hogy a pénzt szeretném visszakapni és vissza is adták, úgyhogy tényleg rendesek)

2014. nov. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!