Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen borotvát ajánlotok...

Milyen borotvát ajánlotok erős szőrre? F

Figyelt kérdés
Eldobható nem a legjobb, viszont az összes többit aranyárban mérik, nincs havonta 4000 forintom pótfejre. Lehetőleg két vagy több pengés, olcsó de jó borotvát keresek.

2014. nov. 26. 15:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
borotva, borotválkozás, arc, borosta, szőr, férfi
2014. nov. 26. 15:05
 2/11 A kérdező kommentje:
De ügyes voltam, hát hová írtam a kulcsszavakat? :D
2014. nov. 26. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért kéne havonta pótfejet venni? 5-6 pengével egy évet kihúzok, pedig olyan borostám hogy fegyverviselési engedély kellene hozzá.

Gillettet vegyél gillette habbal és ennyi.

2014. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Wilkinson borotvák jobbak a Gilettenél, szóval azt ajánlom. És egy penge nem egy hónapig tart hanem jóval tovább.

[link]

Ez például nagyon tartós és szerintem nem drága.

2014. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Wilkinson az gagyi, fele olyan jó sincs mint a gillette. Wilkinson nőknek való, full gagyi.
2014. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom életedben nem próbáltad, különben nem ezt mondanád. Attól hogy a Gillette agyon van reklámozva és egy divatos márka még nem jobb egyáltalán. A Wilkinson titániumos pengéi sokkal tovább bírják.
2014. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Régebben ilyen sok pengés vackot használtam, négy fej volt egy csomagban 4000 forint körül, emlékeim szerint egy fejet egy hétig tudtam használni (két naponta használva), utána nyúzott, tépett, mindent csinált, csak a szőrt nem vitte le. Mondjuk most is gondban vagyok, mert ugyan az eldobható többet kibír, de minden alkalomnál már vérzésig borotválom a nyakam, közben a szőr meg ottmarad. Vagy én vagyok a béna, vagy a borotva rossz. Mindegy, lehetőség szerint valami nem havi több ezer forintba kerülő megoldást szeretnék az eldobható borotva helyett.

Jelenleg Nivea borotvagélt és Wilkinson eldoható borotvát használok. Azelőtt meg Gilette-t használtam mindenből. A kezdetek kezdetén valamilyen borotvahabot meg a linkelt borotva alatt ajánlott termékekből a középsőt (Wilkinson hagyományos) használtam.

2014. nov. 26. 18:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 26. 18:00
 9/11 anonim ***** válasza:
én ezért növesztettem szakállat
2014. nov. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A 3-4 napos már viszket, idegesít, hülyén nézek ki, de hogy szokatlan az biztos... inkább borotválkozok, bármennyire kényelmetlen.
2014. nov. 27. 02:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!