Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen több funkciós, erős...

Milyen több funkciós, erős hajszárítót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Az elvárásaim: legyen állítható a hőfoka (meleg, langyos, hideg), és legyen legalább 2 erősség fokozata.

Az sem baj, ha ionos, akasztós, több fej van hozzá, levehető a hátulja, hogy ki tudjam venni, ha beszív pár hajszálat, de ez tényleg csak plusz.

Max. 15 000-ig gondoltam.

Nézelődtem, de nem nagyon tudok dönteni, tapasztalatokat várnék, hogy ki milyet használ, és mennyire elégedett vele.

Egyébként másfél éve hagyni szoktam magától megszáradni a hajamat, havonta max. egyszer szárítottam, és nem is igényelte, mert mikor hosszú volt, gyönyörű hullámosra száradt, mikor rövid volt, gyorsan megszáradt, és jól is állt, de most megint növesztem, és ebben a köztes fázisban muszáj beszárítanom, különben valami borzalmasan néz ki, és most ébredtem rá, hogy a régi vacak hajszárítom nem az igazi, csak kínlódok vele. Ezért szeretnék egy újat, de elég tanácstalan vagyok.


2014. nov. 12. 18:14
 1/2 anonim válasza:

Én a Rossmanban vettem 7000 forintért egy hajszárítót: [link]

23 hőfok plusz egy magas hőfokon lehet fixáló hideg levegőt ráfújni, illetve 2 erősségi fokozata van. Diffúzort is kapsz mellé a göndör haj beszárításáért. Nekem megérte mind árilag és mint szerkezet is. 3 éve használom semmi probléma nem volt eddig vele, meg vagyok vele elégedve :) .

2014. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mint első válaszoló javítom a 23 csak 3-ra elírtam.
2014. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!