Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell földes, sáros,...

Hogyan kell földes, sáros, talajon magassarkúban sétálni?

Figyelt kérdés
Sajnos új helyre költöztünk. És egy ösvényen kilométereket tudok spórolni. Amúgy sem könnyű táskámba nem szeretnék még egy csere cipőt is vinni. De szeretek nőiesen öltözködni. Valaki tudna segíteni? 16/L

2014. nov. 19. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Bukdácsolva.
2014. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nőies öltözködéshez nem kell tűsarok. Másfajta magassarkú cipővel meg normálisan lehet közlekedni földúton is. Tűsarkúval sehogy nem lehet, mivel elsüllyed.
2014. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ügyesen..
2014. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ott sehogy. menj taxival :D

viccen kívül, ha még vhogyan tudnál is szépen menni ott, a szép cipőd tiszta sár lesz.

mivel tél van, vegyél egy szép csizmát, lehet az is magassarkú, ha vastagabb a sarka, még tudsz benne járni földúton is.

ha nőiesen akarsz öltözni, hordhatsz gumicsizmát is, mert az most nagy divat.

vagy egy nőiesebb bakancsot, lapostalpú bokacsizmát.


ha szórakozóhelyre mész akkor mindenképp ajánlom a cserecipőt bár én az ilyen ösvényeket hanyagolnám.

2014. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy párméteres szakaszon megoldható, hogy nem teszed le a sarkad, de nem hiszem, hogy ez számodra megoldás.

Így én is csak azt tudom ajánlani amit egy másik válaszoló, válassz az új körülményeknek is megfelelő lábbelit. Vannak szép lapos sarkú, vagy éktalpú csizmák is amikben nem süllyednél el.

2014. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha vastagabb sarkú vagy éktalpú, akkor ugyanúgy tudsz benne menni, mint máshol. A vékony sarok be fog süppedni, de arra is van két tippem.


1. Válassz olyat, ami bokapántos vagy keresztpántos, mert abból nem fogsz kilépni ha leragad a sarka. (Csizmával ilyen gond alapból nincs.)


2. Figyelj rá, hogy ne legyen bőrrel bevonva a sarok, mert azt gyorsan és csúnyán elkoptatja a sok besüllyedés.

2014. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldanod a magassarkúban járást az ösvényen? Mennyire volt nehéz? Érdekelne, mert hasonló helyzetben vagyok. A hétvégi házunkhoz csak földes út vezet, de néha jó lenne onnan is csinosan kimozdulni. :S
2015. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!