Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm csiszológép fej...

Műköröm csiszológép fej cserélés probléma?! Tapasztalat?

Figyelt kérdés

A CN Proff Drill műköröm csiszológépnél problémám akadt.

Szinte lehetetlen fejet cserélni a csiszológépben. De ez csak egy kis ideje áll fent. Eddig semmi baja nem volt. Most viszont szinte, csak erőszakosan tudtam kivenni a fejet ,és a berakáshoz is nagy erő kell.(van amikor elmegy vele 10-20 perc mire sikerül belerakni oly annyira nehéz) A garancia 1 hónapja járt le, tehát még csak 1 éves gép.

Esetleg nem lehet vala hogy meglazítani, hogy könnyebben járódjon? Van akinek, van hasonló a tapasztalat? Most kénytelen vagyok új gépet venni?


Előre is köszönöm!



2014. nov. 8. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szervíz. Megcsinálják, bár fizetős lesz. De az is lehet, hogy csak ki kell tisztítani.

[link]

2014. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ki van takarítva, azzal nincs gond, itt valami más a probléma.

A szervizzel meg az a tapasztalatom,hogy egy végtelen körforgás, aminek soha nincs vége,és lehet jobban megérné egy új gépet venni...

Meg elég idegsítő ,hogy veszek egy több tízezer forintos gépet, ráadásul egy ilyen nagy márkától, amiről azt hinné az ember ,hogy megbízható és hát....

2014. nov. 15. 14:22
 3/6 KörmösMagenta ***** válasza:
Küldd el szervizbe. Az enyémet is megjavították, azóta semmi baja.
2014. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Klau888 ***** válasza:
Nem tudom,még aktuális-e,de nekem is volt ilyen,visszaküldtem,megcsinálták.Utána használtam,jó volt egy darabig,aztán más baja lett.Sípolt mint az állat,és melegedett.Addigra persze lejárt a jótállás,és cseszhettem az egészet.Karácsony előtt kellett vennem egy másikat...gondolhatod...nagyon örültem neki :/
2015. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nincs rossz tapasztalatom a cn szervizével. Küldtem már fel csiszológépet, amit tényleg agyonhasználtam, igaz nem mindig figyeltem a tisztítására, valószínű emiatt lett szorulós, de tök jól megcsinálták. Még cseregépet is kaptam az üzletből, amíg az enyém szervizben volt.
2015. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én gépemet másfél hét alatt javították meg, kb fél évvel ezelőtt, azóta semmi baja.

A József körúti boltban adtak cseregépet is, amíg nem tudtam használni az enyém.

2015. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!