Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörömcsiszoló gép, de melyik?

Műkörömcsiszoló gép, de melyik?

Figyelt kérdés

Sok kérdés van itt az oldalon is ebben a témában,de gondoltam hátha lesznek friss infók:).

Elvégeztem a sulit. Még nincs csiszologepem, ez lesz az első. Viszont nem akarok egyből 50ezer ft-os gépet venni, mert egyenlőre elég kicsi a vendegkorom és még csak irtthon dolgozom. De mégse akarok gagyit venni.

Az is érdekelne(kinek mi a véleménye), hogy csak új gépet vegyek, vagy esetleg egy használtat? Sok olyan hirdetés van, ahol alig használtként, vagy keveset használtként hirdetnek. Persze ki tudja azt biztosra..

Szóval Crystal Nails-ben gondolkodom.

-Salon Drill

-Prof Drill

-Lila Profi

-Xtreme Drill 2

És tényleg egyikhez sem jár fej? Mit érdemes megvenni? A karbid meg a kugli a jó ahogy olvastam. De abból is van kicsi, közepes, nagy..

De van a gyémánt fej és gyűrü készlet. Esetleg az is jó?

Előre is köszi a hasznos válaszokat:)



2013. dec. 31. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A salont ne, a többi nem rossz, bár olcsóbb, ha rögtön a jó gépet veszed meg, mint először egy olcsót, majd később a jobbat.

fejekből csak karbidot vegyél, én a mini kuglit, és a titan fejet ajánlom. A gyémánt készlet jár a géphez, de csak a papírhengeres fej használható, a többi kuka.

2013. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen!

Úgy gondoltam, ha majd később veszek egy komolyabb gépet, akkor ezt meg majd megtart6tom tartalékba.

Na majd még kigondolom hogy legyen:)!


Boldog új évet minden idetévedőnek:)!

2014. jan. 1. 03:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nézd meg a Proxxon márkát. Sokan szidni fogják, de hidd el, nagyon jó. 3 éve használom és még mindig semmi baja. Eldobható papírcsiszolókat használok, nekem ez jött be. Steril mindig és ez nagyon fontos. De körmös boltban nagyon szívesen segítenek neked csak azt ne hagyd, hogy csiszolófej készletet sózzanak rád mert sok fejet nem fogsz használni belőle és felesleges pénzkidobás... :-)
2014. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!