Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó ötlet rendelni Katalógusból...

Jó ötlet rendelni Katalógusból ruhát? Bon Prix-ből? MI a véleményetek? Améretemet tudom így azzal nem lehet gond!

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Az a véleményem,hogy ami képen jól mutat,az vajójában borzalmas,esetleg nem is olyan a színe,fazonja.Bon prix katalógust egyszer láttam,de annyira ocsmány ruhák vannak benne,hogy hű,és ráadásul nem olcsóbb,mintha mondjuk a h&m-be bemennél,és megvennéd ami tetszik.
2010. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Elsőnek: ennél jobban már ne szállj el magadtól, mert nem ér a földig a lábad... Képzeld, van olyan "aljanép" is, aki nem a H&M-be jár vásárolni...


Ha tetszenek azok a ruhák, miért ne rendelhetnél? A mérettáblázatot mindenképpen nézd meg, akár Otto, akár Bon Prix, mert nem egészen ugyanaz a méretezés! (persze előfordul, hogy az újságban másképpen mutat valami, de a neten jobban meg lehet nézni...)

2010. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazából, ha tudod a méreted, akkor nem lehet baj. Régebben rendeltem pulóvert, nadrágot az Otto-ból, s nagyon szerettem őket.

Szerintem csak akkor rendelj, ha máshol nem látsz hasonlót, vagy nincs olyan anyag, hogy megvarrasd, mert az anyagot nem tudod az újságban megérinteni, s az sokat számít.

Amiről úgy látod a katalógusban, hogy könnyű anyag, van esése, arról kiderülhet, hogy egyáltalán nem könnyű kezelni.

2010. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Megsúgom,hogy gyűlölök vásárolni,csak összehasonlítás képpen mondtam a h&m-et(tényleg kb annyiba kerül mint a fos rendelősújságokból vásárolni),de úgylátom ez túl magas volt,nem értette meg mindenki.
2010. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
meg még annyit,hogy egyetem mellett dolgozom azért,hogy legyen hol laknom,és mit kajálnom,és nem a szüleim pénzéből vásárolgatok...Azért a h&m nem gucci...
2010. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat de ne vesszetek össze:)azért!
2010. jan. 25. 20:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen csak azt akartam mondani,hogy az ár-érték aránya nem túl jó ezeknek a ruháknak,de ha tetszik valami,akkor persze,rendelj.
2010. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem. Méghogy tudod a méretedet? Frászt tudod. A méret csak egy szám, ami egy bizonyos testalkat esetén mond valamit. Csak akkor tudod eldönteni, hogy jó-e egy ruha, ha felpróbáltad. Ne vegyél meg olyasmit, amit előtte nem vettél fel, olyasmit, amit még nem is fogtál a kezedbe, pláne ne. Miért nem szánod rá azt az egy-két órát, hogy bemenj egy ruhaüzletbe?
2010. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kétszer rendeltem, és mindkétszer vissza kellett küldenem a ruhákat, összesen 5 db felsőt.

Egyik sem állt jól, pedig a méret stimmelt. És a ruhák anyaga sem tetszett, én többet biztosan nem próbálkozok a Bon Prix-el.

2010. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bon-Prixből semmi esetre se mert csalódás a pénztárcád is bánni fogja a vissza küldözgetések miatt.
2013. dec. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!