Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kövér vagyok? (kérdés rövid,...

Kövér vagyok? (kérdés rövid, blabla lent)

Figyelt kérdés

170cm vagyok és 60kg

10kg-t mindenképp le szeretnék adni, főként tornával, egy évet adtam magamnak a fogyásra.


Pár emberrel beszéltem itt, és irónia nélkül, tök komolyan mondták, hogy már egészségre veszélyes a túlsúlyom, az a 10es legyen a kezdet, a minimum.


Sajnos genetikailag kicsit nagyobb darab vagyok. Széles csípő, nagy mellek, vastag combok.

Tavaly sikerült elérnem mínusz 10kg-mal a 90-60-90es arányt, most is ez a cél.


Miért titulálnak itt mindenkit egészségre veszélyesen túlsúlyosnak, aki 40kg felett van?


2014. okt. 24. 00:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jól nézhetsz ki most is:D
2014. okt. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
De ezt én sem értem, hogy minden csaj extra vékony akar lenni. Az nem szép!!! Tudod mi a szép? Amilyennek születtél! Az természetes!
2014. okt. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 PearlDiver ***** válasza:

NEM B+ NEM VAGY KÖVÉR, fogd már fel.


Az Ön testtömegindexe

20,76

Kategória: normál

Kedves Hölgyem! Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexû emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggõ krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.

A legtöbb hölgynek ilyen idõsen még normális a súlya, ám ez az évek elõrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb idõben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!


[link]

2014. okt. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Nem nem vagy az!
2014. okt. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Ne akarj fogyni, ez pont jó. a faszik többsége, pont úgy mint én nem szeretik a nagyon vékony lányokat.
2014. okt. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
A súlyod jó,de ettől meg lehetsz csoffadt,izomtalan mert az összetel a fontos. Zsír/izom.
2014. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem egészségre veszélyes a nemlétező túlsúlyod.
2014. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mutass már képet...privt?
2014. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A súlyod megfelelő a magasságodhoz, csak az nem mindegy hogy ez háj rajtad vagy izom. Nyilván háj, ez a gond. Fogyni diétával lehet, a torna csak rásegítés. Ha nem étkezel helyesen akkor vissza fogsz hízni mindig.
2014. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem te így vagy tökéletes'
2014. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!