Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szőrteleníthetném a...

Hogyan szőrteleníthetném a hasam és a mellem között?

Figyelt kérdés
Kisebb korombon (mikor még csak piheszőrök voltak) szőrtelenítőkrémmel kentem aminek köszönhetően nagyon kierősödött, mindkét terülten.. nagyon zavar.. van egy pasim akivel szeretnék szexuális életet élni de ez abban is gátol.. bikinit sem húzhatok, maximum tankinit vagy egyberészest.. tuti, hogy nem hormonális problémák, mert mondom először pihe volt.. én tehetek mindenről..:( próbáltam gyantázni.. de attól piros marad és kipattog..:S valami a pirosodás-pattogás ellen? ha szőkítem akkor is nagyon látszik, mert viszonylag hosszúak a szőrszálak. Lézeres kezelés kizárva, mert nem vagyok még 18 és szüleim sem tudnak róla.. sőt senki, mert eddig sikerült tikolni..
2010. jan. 24. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
epilátor?
2010. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
kozmetikus
2010. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ilyen terülten mennyire fájdalmas??

amugy nincs epilátorom, de ha ez segít akkor veszek!

2010. jan. 24. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Szőkítsd ki, Kallos szőkítőpor + Oxi krém (6%-os), kb. 400FT, egy kis testápoló a bőrfelületre, 5 perc alatt kész is vagy és utána szinte nem is látszik semmi.
2010. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha kiszőkíted, több mint valószínű, hogy olyan "világító" hatást kelt
2010. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!