Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez szerintetek sem normalis?

Ez szerintetek sem normalis?

Figyelt kérdés
13l vagyok es jovore szeretnek elkezdeni modellkedni..van rajtam pici felesleg jelenleg azt fogyom le..csinaltattam magamnak hajpotlast, minden nap festem magam, szepen oltozkodom, es vigyazok nagamra, nem segitek otthon sokat inkabb magammal foglalkozom de ezt anyukam meg is engedi nekem, van hogy napi 5-6 arcpakolast is felteszek.a baratom szerint ez mar beteges es legyek inkabb egyszerubb es segitesek otthon ..szerinttetek?
2014. okt. 12. 10:26
 1/4 anonim válasza:
Hat sztem ne foglalkozz ennyit magaddal persze ez nem azt jelenti hogy hanyagold el magad.ha a baratod szerint ez tulzas az jogos.mindennap ne fesd magad mert tonkre tested a borod persze ha nem hasznalsz alapozot illetve korrektort stb akkor oke ha pl szemhelytus, szemceruza.a fogyokurazas pedig ne koplalj csak ne edd tele magad es sportolj sokat.pl.fuss,menj edzoterembe stb.. Az arcpakolasokat pedig hetvegen csinald szerintem, de a tanulasrol se feledkezz majd meg :) remelem segitettem 13/L
2014. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ne törődj túl sokat az öltözködéssel ennyit, sem a sminkeléssel, mert be fogsz csavarodni. Ahogy idősebb lesz az ember, úgy törődik vele egyre többet (lehet csak nálam van így). Persze foglalkozhatsz vele, mert azért a megjelenés fontos. A fogyókúrát meg hagyd a francba, inkább fuss/sportolj valamit, hanyagold a szennyételeket.
2014. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 manó1235 ***** válasza:
Figyelj, én is szeretek jól kinézni belőtt séró, smink ruha,... de néha meg kell az embernek engednie hogy lazább legyen.. ott vannak pl a sztárok róluk is mennyi olyan paparazzi kép van hogy elég lazák és nincs rajtuk smink illetve kényelmes cuccokban mászkálnak. Otthon amúgy sem lát sok mindenki. Inkább segíts anyukádnak. én tegnap zöldséget ástam anyukámmal a kertben koszos is lettem meg itthoni cuccban voltam, még is olyan jó volt, jó idő volt kint voltam a friss levegőn és nem nézett a kutya sem :D 20/L
2014. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak azért nem segítesz otthon, hogy "hú, én modell akarok lenni, hogy villogjak mások előtt, nehogy baja legyen a bőrömnek.." ez BETEGES, NEM NORMÁLIS.

Gondolod el, de jól esik majd neked is öreg korodban az a segítség, amit az unokáid/gyerekeid nyújtanak!

De te azt nem fogd megérdemelni! Ha nem segítesz anyukádnak, akkor kinek? Ezt érdemli ő? Mert az ő kis 13 éves lánya festi meg keni magát? Tudod te, milyen ember lesz belőled? Egy olyan, aki majd felnőtt korában ott áll az utcasarkon.. Ez, hogy is mondjam, ez szánalom.. Szánalmas vagy.. én lennék az anyukád, akkor már rég kidobtalak volna a házból. Vagy menj más szülőhöz, ott kednceficézd magad! Szerintem is beteges. Bocs, ez kijött belőlem, ez 2014. Szerintem felesleges elkezdened a modellkedést, ne fogyózz, az is felesleges. 13 évesen modellkedni? Örülj, hogy van mit enned és hogy van tető a fejed felett!

2014. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!