Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek szexi...

Férfiak! Szerintetek szexi egy nőn a vérvörös rúzs vagy gagyi?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 14:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

VAn akinek eszméletlen jól áll.Gondoljatok csak a Pula és paulinára..NEkem nagyon tetszett a nőn.

[link]

2010. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ezen mégjobb.

2010. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nekem tetszik, csak nem rajtam...egyszer kipróbáltam, úgy néztem ki, mint egy rossz k...a.:)

marad a halvány rózsaszín

2010. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy nőnek, hangsúlyozom, hogy NŐNEK tényleg állhat jól. De nem egy 16-17-18-19 évesnek. Én egy komoly, érett nőre gondolok, mondjuk 25-ön felül. Egy fiatal tinilány csak viccesen hatna ezekben.
2010. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem teljesen jó. Nekem is van és hordom is, mindenki dicsér, hogy mennyire jól áll, mert amúgy is teltek az ajkaim. És a fiúk is tágra nyílt szemmel bámulnak:)

17/L

2011. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Árnyalatfüggő is, hideg vagy meleg (hideg pl. a meggypiros, málna piros, meleg pedig az eper piros, paradicsom piros), attól is függ ki viseli (jól áll-e a bőréhez és hajához, egyéniségéhez), akin jól áll azon igazán nőies, akin nem azon közönséges. Nem árt hozzá szolidan sminkelni a szemet (plusz szolid öltözék)c, natúr szemfestés és vékony kontúr. Régen ódzkodtam a piros rúzstól meg szájfénytől, hogy jááj milyen közönséges és a pasik is biztos viszolyognak tőle..Csak pasztell színeket használtam egy időben. Úgy látszik ahogy idősebb lesz az ember leánya bátrabb is lesz. :) Az igazi tűz piros rúzst nem merném most se bevállalni, azóta hordok olykor pirosakat mióta találtam szolidabb, rajtam jól mutató árnyalatokat (mint az eper meg korall, vagy narancs piros), de szeretem a színesített pirosas Labellokat, kissé áttetszőbb piros szájfényeket, főleg amiben nincs csillám hanem csak fényes..Szépek tudnak lenni nappal is. Amúgy nem is baj ha az ember leánya még nem hordja ha ódzkodik tőle :), mert ezt is tudni kell viselni, azt mondják a magabiztos, tudatos nők színe, a pasiknak igenis tetszik ha egy olyan nő hordja aki jól érzi benne magát. Ha neked tetszik ne érdekeljen más mit mond. :)
2012. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok és nő (26/L), remélem nem baj hogy véleményeztem. ;)

Paulán tényleg jól állt a piros rúzs, dögös nőcis volt a babás arca ellenére is. :))


[link]


Rajtuk is nagyon jól mutat. :)


[link]


[link]


És bár nem rajongok érte és nem kedvencem, rajta is nagyon jól állt főleg bőrszínű cucchoz.


[link]


Rajta is észveszejtően áll, ha pasi lennék nekem ő lenne az egyik nő aki bejönne, a piros rúzst egyenesen neki találták ki. :))


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!