Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik csaj jön be a legjobban...

Melyik csaj jön be a legjobban ez a képen? :D

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok a véleményetekre. ezen a képen én vok + a bnőim. :) az titok, h melyik vok...:D

link: [link]


2010. jan. 21. 17:16
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Na fiúk ti is azt a csajt választanátok amelyik kb.12 évesen úgy néz ki mint egy ribanc!
2010. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

látszik rajtuk h az összes szűz. nemnézki úgy mint egy ribanc, mert nagyon óvodás feje van, és pont ettől vicces. h tök óvodás az egész csaj, demár úgy öltözködik mint egy útszéli. épp ezért mondtam a két jobb szélsőt, mert azok lazák, és normálisnak tűnnek.

amúgy ilyen korban, 12-13, mint amikben a csajok vannak, az ilyen korú pasiknak naná h a miniszoknyás csaj kell, de majd pár év múlva ő is kifogja röhögni az ilyen csajokat, mikor kicsit érettebb lesz.

sőt majd a 2 középső pár év múlva magátis kifogja röhögni, ha visszanézi ezt a képet, érettebb fejjel ugyanis látszani fog majd az ellentmondás a külső és a belső között.

2010. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

arcra nem tudom, talán a balról a 3. a legjobb, olyan értelmes arca van :D

a zöld ruhás lány viszont jó vékony, olyan igazi modellesen vékony lábai vannak, kiugró térdekkel, szerencsés alkat.

öltözködési stílusra viszont teljesen egyformák vagytok, még fiatalok, reméljük javulni fog pár éven belül :)


átlagos tinik vagytok, egyedül a zöld ruhás csaj alkatában látok némi modell-potenciált, milyen magas? az arca nem igazán látszik a hajától, de asszem abban nincs semmi különleges.

2010. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Talán a jobb szélső. Egy kis fodrászati és kozmetikai kezelés után még csinos is lehet. Amúgy ez valami anorexia klubban készült?
2010. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
73%

hogynéznekki:D

ezek összesen ha vannak 50kgk:D

2010. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Az első nagyon szimpatikus így képről, aranyosnak tűnik, nem mondanám kifejezetten szépnek, de nem is csúnya.

A második szerintem aranyos lenne, de nem jó így a haja. Jól állna neki egy oldalfrufru.

A harmadik a legszebb:)

A negyedik modellalkat, az arca nem tetszik annyira, de ő sem csúnya.

Az ötödik is nagyon kedvesnek tűnik, különleges:) Ő a másik legszebb. (Másik, nem második:)

A hatodik pont furcsa fejet vág, de ő is helyes.

Egyik leányzó sem csúnya, de ez alapján a kép alapján a második az aki legkevésbé tetszik. De ha más lenne a haja, lehet nem ő lenne az:)


Amúgy lány vagyok, eddig úgy tűnik, h hetero, szóval úgy nézd a válaszom:D (19)

2010. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok és hetero, de szerintem jobbról a 2. leányzó nagyon szép. :)

A zöld ruhás csaj is nagyon szép,de szerintem visszataszítóan vékony...

2010. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

1. farmerszoknyás lány (neki van kisugárzása)

2. zöld szoknyás lány (vékony, van valami maszat a képén)

3. narancssárga blúzos lány

Most már áruld el melyik vagy!!

2010. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
tedd fel ezt a kérdést majd 5 év múlva
2010. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
a zöldruhás, és a farmerszoknyás.
2010. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!