Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik csaj jön be a legjobban...

Melyik csaj jön be a legjobban ez a képen? :D

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok a véleményetekre. ezen a képen én vok + a bnőim. :) az titok, h melyik vok...:D

link: [link]


2010. jan. 21. 17:16
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
*jobbról a 2. :D bocs elírtam
2010. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Ti ezen vetélkedtek, hogy ki a szebb, vagy csak te raktad ki a barátnőidet a tudtuk nélkül, hogy mustrálják őket? Egyébként nagyon helyesek meg aranyosak vagytok, de ne ezen szenvedjetek már ennyi idősen...
2010. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

legjobban a narancssárga pólós jön be.

legkevésbé a

2010. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
rózsaszín pólós (második jobbról)
2010. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

jobb 1, 2,

legkevésbé a zöldpólós.

2010. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
mindegyik még elég kislányka, talán a farmerszoknyás lányt mondanám a legszebbnek.
2010. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
a farmerszoknyás lány a legszebb onnan. mert egyik sem valami szép. a leg csunyább az első jobbról :D és megint az első balról :d
2010. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Zöld és a halvány rózsaszín felsős.
2010. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

A farmerszoknyás.

Te melyik vagy? :)


17/F

2010. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

uhhh, naneeee, kikezek? melyik óvodából szöktetek?:D

bocs, de baromi idétlenül néz ki, kb az összes. kinem állhatom azilyen 13 éveseket akik magukra eröltetik a nőies ruhákat, de annyira idétlenül néznek ki benne h inkább viccesek, mint dögösek:D ez leginkább a 2 középsőnek szól.

olyanok mint amikor egy 13 éves kisfiúra egy öltönyt eröltetnek, makkoscipőt, és felzselézik a haját tüsire:D

balról az első duci, ő nemtetszik.

a 2. szolid, és normálisabban nézki mint a társai, de az a táska írtózatos.

a 2 középsőt már lefikáztam az elején:D

az uccsó 2 néz ki a legnormálisabban. koruknak megfelelően öltözködnek, a stílus is illik hozzájuk, lazá csajoknak tűnnek, ők a legjobbak sztem.

de amúgy csoportokra lehet őket bontani. a 2 középső a leggázabb, aztán a bal szélsők, és a jobb szélsők a legnormálisabbak.

2010. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!