Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Frissen megvett ruhákat...

Frissen megvett ruhákat legyen az póló pulóver vagy farmer kiszoktátok mosni mielőtt felveszitek munkába, suliba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még jó...

A raktárban porosodik, a vevők az üzletben próbálgatják, ledobják a földre, megtapossák, beletuszkolják az izzadt, büdös testüket, a nők a pólókon/pulcsikon ott hagyják az arcfestékük felét. És a fölös festékanyagot sem árt kimosni belőle.

Ruházati eladó vagyok, szóval látom, miket csinálnak a vevők a boltban... A raktárunkról meg inkább ne is beszéljünk :D

2014. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kimosom, ez alap. A frissen vett ruha nem tiszta soha.
2014. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, sőt, ahol ismerem a méreteket, ott nem is próbálok, csak megveszem, és azonnal ki is mosom.
2014. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kimosom a frissen megvett ruhákat, nem tudnám mosás nélkül felvenni, ki tudja hányan próbálták már fel előtte.
2014. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sürgősen van szükség ruhára, akkor igen. Pl. volt olyan alkalom, hogy aznap vettem észre, hogy az egyetlen nadrágom, amit fel tudnék venni színházba, elszakadt, aznap este mentem volna színházba... suli után rögtön be a boltokba, megszereztem a nadrágot, nem lett volna már időm kimosni. De ezeken az eseteken kívül igen.
2015. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!