Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek a...

Lányok, mi a véleményetek a kopasz pasikról?

Figyelt kérdés
Nem hullik a hajam, csak szeretek kopasz lenni minden 3. napon leborotválom, nekem így tetszik, így érzem jól magam...
2010. jan. 20. 00:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nekem viszont akkor tetszik, ha egy férfi kopasz, ha nem az a tipikus kigyúrt, húdevagányvagyok, hanem ha markáns arcú, és lehet akár szemüveges is, hogy még intelligensebb legyen a hatás.
2010. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Sosem tetszettek a kopaszok, én a hosszú hajú pasikat szeretem.

25/L

2010. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
háááát ha úgy nézel ki mint ami james, akkor nincs probléma :D:D
2010. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11%
Divat.
2010. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha Ami James-re vagy Chris Daughtry-ra hajazol, akkor okés minden. Soooooo sexxxxxyyyyyy..!

18/L

2010. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha így tetszik, és így érzed jól magad, akkor mindent bele, és tartsd meg ezt a szokásod. :)
2010. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
De végülis ez tényleg függ a fejformádtól (+ egész megjelenésedtől is), hogy jól áll vagy sem.
2010. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

És mint a válaszokból kiderült... minden csajnak más jön be!

Ha kopaszon érzed jól magad, és szerinted ez áll jól neked, akkor ne változtass egy csaj kedvéért sem. Mert ha megnöveszted a hajad a csajokért, akkor nem fogod olyan jól érezni magad, és egy csajnak sem kell önbizalomhiányos srác.

2010. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek áll jól. De ha valakinek jól áll, akkor nagyon jól néz ki! :)
2010. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen minden lánynak a válaszokat, kiderült számomra h igen minden más lány mindenkinek más jön be ;) és többségét nem zavarja h ha a pasija kopasz:)

Eddig mindenki azt mondta nekem h jól áll, sőt jobban mint amikor hosszú v hosszabb hajam volt(egy kivétel van Anyám aki megőrül érte de így is szeret hehe) Köszi még 1x Sziasztok :)

2010. jan. 22. 07:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!