Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek tényleg olyan jó lábak...

Ezek tényleg olyan jó lábak lennének?

Figyelt kérdés
Az egyik internetes fórumon bukkantam rá erre a képre, ahol egy lány éppen kigúnyolt egy másikat, hogy milyen csúnya lábai vannak, mégis minit hord. Erre ő meg kiposztolta a sajátját, mondván hogy na ezek az igazán szép lábak, és "ő mindig miniszoknyát hord, hogy mindenki lássa, hogy milyen gyönyörű lábai vannak." Ezt a képet rakta ki magáról: [link] Ez tényleg annyira szép lenne, hogy másokét ócsárolhatja, a magáét meg istenítheti? :D

2014. szept. 17. 23:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
Túl vastag a vádlija, és a térdén furcsán egyenletlen a böre. Kicsit sem tetszik, a ruhái meg mellesleg izléstelenek
2014. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A combja nem látszik, a vádlija ocsmány, az a cipő NEVETSÉGES, de a cica aranyos. :}
2014. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, szép de semmi extra, hogy úgy mondjam.
2014. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Tudtam, ez a miniszoknyás hülye, álnéven. Már a délutáni kérdés gyanús volt, de ez... A kép eredetileg itt volt feltéve, innen terjedt el. A hetekkel ezelőtt kiírt kérdést törölték, de még cache-ban elérhető.
2014. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: te mégis miről beszélsz??? Már kérdést sem lehet feltenni, anélkül, hogy az emberre farkast kiáltanának? Nem ismerek semmiféle "miniszoknyás hülyét", a napokban regisztráltam, azelőtt fent sem voltam az oldalon, okostojás! :DD
2014. szept. 18. 00:09
 6/12 anonim ***** válasza:
De eltüntetted a neved. Egyértelmű az egyezés. Nem sok ember van aki képes ugyanazon a hülyeségen lovagolni.
2014. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek normál lábak, semmi extra.
2014. szept. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jók. Nem túl extra, de a jobbik fajtából valók.

Egyébként hol van az az internetes fórum? Belinkeled? Kíváncsi lennék a két lány vitájára ott.

2014. szept. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Akkor ezek szerint nemcsak szerintem nincs bennük semmi extra. :D

Utolsó válaszolónak: [link] :)

2014. szept. 18. 02:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Pár hete volt itt kérdés ezekkel a lábakkal. Valaki odaírta, hogy átlagos, erre a kérdező (aki vélhetően a lábak tulajdonosa) kikelt magából, hogy ez mennyire átlag feletti, meg milyen szép formás.

Nem tudom. Ebből a pózból nem sok mindent lehet kivenni abból, hogy igazából milyen formájú is a lába, de általában aki ennyire el van szállva magától, annak nem megalapozott az önimádata :)

2014. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!