Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mért szebb egy...

Szerintetek mért szebb egy 90kgos 27éves lány, mint az ikretestvére aki 56,4kgos?

Figyelt kérdés
Szerintetek mért szebb egy 90kgos 27éves lány,mint az ikertestvére aki 56,4kgos?

2014. szept. 11. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
mert ezt egy olyan ember mondja akinek a teltebb lányok jönnek be?! a szépség relatív.
2014. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Miért lenne szebb? Egy elhízott lány sose lesz szép... legalábbis egy igényes normális ember számára. Persze belsőleg lehet szebb... de az megint más.
2014. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hülye kérdés ez egy kicsit?
2014. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szebb lenne, viszont azt nem írtad le, hogy milyen magasak, lehet, hogy az egyik tesó dagi, a másik viszont kimondottan vékony, ami egy szinten túl már szintén nem vonzó.
2014. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Miért ne lehetne szebb? Egyáltalán mondjuk én már alapból azt nem értem, miért kell két nőt összehasonlítani. Elég trágya dolog.
2014. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól még lehet arcra szép.
2014. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!