Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik szőke állna jól ezek...

Melyik szőke állna jól ezek közül?

Figyelt kérdés

Tehát ki akarom próbálni a szőke hajat. jelenleg közepesen barna hajam van zöld szemmel.


Ilyesmit akarok:

[link]



[link]


[link]



Melyiket válasszam ezek közül?


[link]


2014. szept. 6. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Blonde satine(4.)

Az a legsötëtebb, es az lenne a legkisebb ugrás, és szerintem az hat a legtermészetesebben

Később mëg mindig világosíthatsz rajta

2014. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

EZek felkenve mindig "műanyagabbnak" látszanak 1-2 fokkal. Az első a képen is sárgás-narancsos, a hajadon az borzasztó is lehet. A másodiknak szép színe lenne, de sokkal világosabb lenne mint amiket linkeltél. A harmadik szintén túl világos. A negyediknek jó a sötétsége, de szerintem melegebb árnyalat, mint a képeiden. Én az ötödiket választanám, hűvös hamvas árnyalat, ebből tudom a legkevésbé kinézni, hogy elcsesződik és sokkal másabb lesz mint amit akarsz.

Mondjuk tegyük hozzá, hogy nem tudom milyen színhelyes festékek ezek. Én Palettét használok évek óta, és már kitapasztaltam, hány árnyalattal kell másabbat képzeljek a kép helyett. Lehet, hogy bármelyiket választod csalódás lesz, ha még nem festettél ilyen loreallal.

2014. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
910 est.
2014. szept. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Középbarna hajon ezek közül egyik sem lesz vöröses-narancssárgánál világosabb. Ha szőke hajat akarsz ahhoz normális fodrászkellékes festéket vegyél, megfelelő oxival, de ha a világosabb szőke a cél (1. kép) akkor előtte le is kell szívatni a hajad.
2014. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, nem leszel ezektől szőke.
2014. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!