Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért mindig a szőke...

Fiúk! Miért mindig a szőke hajú lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Már régóta azon gondolkozom, h befestem a hajam szőkére, mert olyan átlagos külsőm van (barna haj, barna szem), én úgy érzem. Meg a fiúknak úgyis mindig a szőke hajú lányok jönnek be. Szerintetek megtegyem? 16/L

2014. aug. 18. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekelnek a szőkék, ha van egy barna hajú barátnőm? :)
2014. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel a hajszín,csak ne legyen rondárafestett
2014. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted, de aztán észre fogod venni, hogy a feketék jönnek be nekik, akkor fekete leszel, aztán vörös, aztán barna... Szóval inkább maradj az eredetinél. Vagy ha fested, akkor azt azért tedd, mert neked tetszik. Ne a fiúknak akarj megfelelni. L
2014. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

(Lány vagyok, bocsi)

Szerintem ebben annyi van, hogy egy szőkét hamarabb észrevesznek az utcán, és automatikusan ránéznek. Ha látok egy nagyon világos hajú lányt, én is rögtön ránézek, mert szinte kivilágít a tömegből (na nem Dániában és Svédországban persze).

Ha azt akarod, hogy sokan rögtön felfigyeljenek rád, akkor befestheted, de igazából szerintem nem számít a hajszín.

Nekem sokkal jobban tetszenek a sötétbarna/barna hajú fiúk, tényleg nagyon erős preferenciám van ez irányban, aztán mégis tetszett szőke hajú is és nem izgultam, hogy nem barna a haja, vagy hogy sokkal jobb lenne barnán.

2014. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább a természeteset szeretik színtől függetlenül
2014. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj,vagy jól nézel ki,vagy nem.Attól,hogy befested szőkére,semmi nem fog történni.Max.olyan van,hogy valakinek az egyik hajszín jobban áll,a másik kevésbé.
2014. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem jön be nekem a szőke
2014. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kevés az olyan barna hajú akinek jól áll a szőke. Ha meg is teszed max azt éred el, hogy alig marad hajad, mert csúnyán tönkreteszi a festék. Amúgy tudtommal a barnákat jobban szeretik.
2014. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a hosszú barna haj és barna szem trió jön be :) :D
2014. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!