Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Új hajszín, de milyet?

Új hajszín, de milyet?

Figyelt kérdés
Zöldes barnás szemem van, világos bőrszínem(nem is fehér nem is barna) és középbarna hajszín. Milyen hajszín állna jó és ha lehet festék márkát is írjatok. Köszi:))
2014. aug. 27. 09:12
 1/6 anonim válasza:

Milyen alakú arcod van? (kerek, ovális)? )

Általában a sötétítés ilyenkor a divat, de kipróbálhatod a mahagónit is, vagy végülis világosíthatsz is rajta..

A feketét hagyd ha világos a böröd, mert "hullásít ", és nagyon káros a hajra is.:-/

2014. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ovális arcom van, voltam fekete is és tényleg egy hulla voltam:D a mahagóni nem annyira tetszik:S
2014. aug. 27. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyel sötétebb vagy világosabb barna biztos jó lenne. Alfaparf, Berrywell, BES festékek elég jók.
2014. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezekről nem is hallottam még. Fodrászos festékek gondolom.
2014. aug. 27. 11:25
 5/6 anonim válasza:

elsö vagyok.

Nekem is ovális arcom van, világos böröm, a természetes hajszínem olyan, hogy a teteje fekete, közepe barna, alja szöke..

Na most, elmentem a Rossmann-ba, ahol megvettem a réz vörös színü hajfestéket, igazából annyira nem tetszett, de befestettem végülis, és nagyon tetszett a végeredmény..Nemsokára újra festem...Szerintem próbáld ki egy tincsen és ha tetszik fesd be, lehet, hogy mégis tetszene..Vagy ha nem akkor világosítsd a hajad alját, az is nagyon jó! :-)

2014. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok végül is nincs veszteni valóm:D
2014. aug. 27. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!