Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz, ha valaki olcsó márkákat...

Gáz, ha valaki olcsó márkákat használ?

Figyelt kérdés

Sajnos nem mindig engedhetem meg magamnak, hogy mindenből a kedvencemet vegyem, így gyakran veszek olcsóbb márkákat.

Sminkből Essence és Catrice cuccokat, kozmetikumokból pedig Balea.


Tudom, hogy az Essence tiniknek van, és 20 felett a nők már valami komolyabbat szoktak használni.


2014. aug. 17. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz :)
2014. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz,egyáltalán.Egyébként én is 20 felett vagyok mégis néha ezektől a márkáktól szerzek be valamit
2014. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 20 feletti vagyok, de szeretem az essence és catrice cuccokat. Sajna minimálbérből erre telik, nem jut astorra és társaira.
2014. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Adentől MAC-ig mindenféle márkájú sminkem van. Az alapozóm catrice, a púderem koreai, a korrektorom essence, a szempillaspirálom lovely, a pirosítóm MAC, a szemhéjpúdereim meg nagyon vegyes márkájúak, van miss rose, essence, catrice, maybelline, lora, moda i shine, aden, stb.

A kedvenc tusfürdőm a 270 ftos balea, ahogy a hajlakkom is. Olcsó B. U. parfümöm van, az összes ruhámat leértékelve vettem (a tezenisbe erdemes bemenni, vannak leértékelt őszi cuccok is, pl pulcsi 6000 helyett 1500).

Senki nem látja a homlokomra tűzve, hogy aznap épp milyen értékü smink, ruha, illat van rajtam. Csak azt látják, hogy ápolt, igényes, illatos vagyok.

Foglalkozz fontosabb dolgokkal, mint hogy mennyi pénzt viselsz naponta. Úgyse tudja senki.

2014. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem látszik rajtad az olcsóság, addig nem mindegy? A kutya se mondja meg szerintem, hogy épp MAC vagy Essence spirál van rád kenve.

Az mondjuk már szomorú látvány, mikor valaki nagyon mellényúl a termékekkel - persze nem csak az olcsó cuccoknál van ilyen, de azért gyakoribb a mellényúlás, gondolom az ember kevésbé jár utána, ha meg már megvette, elhasználja alapon. :D

A balea tusik között csomószor van tök jó illatú, mindig megszaglászom, csak sajnos a bőröm nem tolerálja. Ha nálad nem okoz problémát, miért ne vennéd meg?

Meg azt ne hidd, hogy mindenki flancol. Ismerőseim között azok is a százasban veszik a dolgokat, meg keresik az olcsó és jó termékeket, akik simán megvehetik a legdrágább luxusvackokat is. Szerintem sokkal jobb érzés olcsón jót venni, olyankor mindig büszke vagyok magamra, hogy jó vásárt csináltam. :D

Sokkal cikisebb, amikor valaki megveszi a méregdrága sminkterméket, meg csakis niche parfümökkel tudja elképzelni az életet, aki meg nem, azt ízléstelennek tartja... közben pedig mondjuk a kecója lepukkant, ócska hulladékot eszik, hó végén meg semmit, mert arra már nem futja, nem jut el sehova, stb. :D Sajnos ismerek ilyen embert, elég szánnivaló teremtés. :(

2014. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én akkor sem költenék 4-5ezer forintot egy L'oreal szempillaspirálra, ha lenne annyi felesleges pénzem. Lehet, hogy vannak, akik akkora luxusban élnek, vagy annyira mérhetetlenül magasak az igényeik, hogy csak az jó nekik, de teljesen felesleges. Olcsóbb márkákból is meg lehet találni ugyanazt a minőséget, és értelmes ember a felesleges pénzét értelmes dolgokra költi. :)
2014. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!