Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti hány borotvát...

Lányok, ti hány borotvát használtok? Milyen gyakran cserélitek?

Figyelt kérdés

Természetesen azokhoz intézem a kérdésem, akik borotválkoznak, nem gyantáznak. Azok is válaszolhatnának, akik gyanta előtt borotválkoztak.

Külön használtok hónalj-láb-punci borotvát? Vagy eggyel visztek le minden szőrt?

Milyen gyakran cserélitek a borotvátokat/borotváitok?



2014. aug. 17. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima eldobhatós van, Wilkinson duplo Beauty. Régen vettem belőle egy csomót, még most is ezt használom. Nekem külön van nunira, amit minden használat után eldobok, és külön karra-lábra-hónaljra, ezt addig használom, amíg bírja a gyűrődést, de rendszeresen átöblítem fertőtlenítős szappannal.
2014. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is eldobható Wilkinson-t használok.

Nincs mindenhová külön, egyet használok egyszerre, aztán 3-4 hét után cserélem.

Használat előtt és után is ki szoktam tisztítani.

2014. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, még várom őket :)
2014. aug. 17. 16:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
6 pengés Isana borotvám van, mindenre az az 1. kb havonta cserélek pengét.
2014. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lány létemre Gilette mach3, eddig ez jött be legjobban. A hiperszuper női borotvák éle egy-két hét alatt kiszaladt, ezt a fejet elég havonta/kéthavonta cserélni (hónalj naponta, egyéb területek hetente vannak megkapálva), csak jól ki kell tisztítani és szárítani a pengét.
2014. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát mostanában már nem gyakran nyúlok borotva után, de addig használom, amíg még elég élesnek érezem. :D Az olcsóbb, eldobható, nagy csomagos fajtáknál ez elég hamar bekövetkezett. A drágább, cserélhető fejűek sokkal jobbak, meg azokkal sose vágtam meg magam és jóval tartósabbak (annyiért legyen is! :D), most meg a gillette narancssárga eldobhatója van készleten, szerintem tél óta az elsőt nyúzom és ugye kettő van a csomagban, szóval tuti kitart egy ideig, de azért nem is sűrűn használom. De rendes használat mellett is jobban bírná, az tuti.

Hónaljra és lábra ugyanaz jó, intim részekre célszerűbb szerintem külön borotvát használni. :)

Ja én mindig úgy csináltam, hogy ha már az utolsót kezdtem használni, vettem egy új csomaggal, nehogy úgy járjak, hogy már tök életlen, de nem tudok másikért nyúlni. :D

2014. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Wilkinson eldobhatót használok, hónalj+láb egy borotva, punci másik. Addig használom amíg éles, használat után mindig tisztítom.
2014. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Mivel szoktátok kitisztítani?
2014. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gillette Venus ProSkin borotvát használok, már 2 hónapja, de még mindig elég éles :3 Tisztítani pedig erős vízsugárral szoktam, az esetleg beleragadt szőrszálakat és habot, tusfürdőt kiviszi :)
2014. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mi a fene ***** válasza:
25%
Nem erősödik meg a szőrötök borotválással ? A gyanta nem jobb lenne, azt is lehet házilag.
2014. szept. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!