Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok arról ha...

Prométeum kérdése:

Lányok mit gondoltok arról ha egy srác fülbevalót? Fűltágitót? Esetleg más test ékszert hord?

Figyelt kérdés
Azért nem hiszem hogy ez mindig probléma pl: az Irigy honajmirigyből sok tagnak van fülbevalója, Sipos Péternek is, meg Ganxtának is van pedig ők már bőven 40 felett vannak.Szerintem senkit nem zavar annyira hogy így néznek, vagy Benkő lászlonak is van, meg Mester Tamásnak, így a magyar hireségek kőzül, meg Kozsónak, majkának stb, na és akkor mi van semmi.

2014. aug. 14. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik!Csak ne ilyen csillogós szart rakjon bele a fülébe,ami még női fülbevalónak is ocsmány!
2014. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fülbevalót nem szeretem fiún,a fültágítóért oda vagyok...attól függ hogy milyen más ékszer.A nyaklánc annyira nem tetszik...az óra,karperec,ha nem b_zis akkor jöhet :D (csillogós szarokra gondolok).

L

2014. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fültágító otromba szerintem, a fülbevaló rendben van ha matt.
2014. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A fültágító ocsmány mert nyomorék füle lesz tőle az embernek, meg az ilyenek mint a középre orrkarika, meg egyéb undorító dolgok. De mással nincs gond, fülbevaló akár több is lehet, ajak piercing, stb.
2014. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
amíg csak kisebb, visszafogottabb és nem b*zis ékszerekről van szó, addig annyira nem zavar
2014. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mind a kettő nagyon csúnya szerintem. Ha fülbevaló akkor maximum valami kis szolid fekete, semmi kép sem köves. Na de fültágító? br
2014. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A fültágító számomra taszító, a fülbevalóval nincs probléma, ha nem csillogó köves.
2014. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én semmilyen ékszert nem szeretek egy férfin. Se órát se semmit .
2014. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A fülbevaló ne legyen kő/csillogó, mert az cigányos.

A kis fültágító nem baj.

A tetkó tetszik.

2014. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A fültágító és az ilyen kis csillámköves fülbevaló cucc nem tetszik (se nőn, se férfin).


A rendesebb fülbevalók (akár jó sok, végig és porcban is), orrpiercingek (orrcimpába), szemöldökpiercingek, cicipiercingek viszont bejönnek nagyon fiúkon (is).

2014. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!