Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van rá valamiféle mód? Akármi.

Van rá valamiféle mód? Akármi.

Figyelt kérdés

Zavar a magasságom,nagyon magas vagyok. Alacsonyabb akarok lenni pár centivel. Elég lenne akár 4-5 cm is :((

14 éves lány vagyok 174 cm-el :(( És mindenki alacsonnyabb nálam,minden fiú minden lány..... S.O.S

Ha nem írsz normális választ inkább semmilyet..



2014. aug. 8. 00:15
 1/9 anonim válasza:
4-5 cm szerintem nem oszt nem szoroz semmin, összemenni pedig biztosan nem fogsz. Kezdj el dohányozni! akkor megállsz a növekedésben
2014. aug. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, hacsak le nem vágsz a lábadból 4 cm-t. Hogy gondoltad, hogy mehetnél máshogy össze?? Egyébként ez nem olyan vészesen magas szerintem.
2014. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, nincs rá mód, mivel a csontjaidból nem lehet elvágni... örülj neki hogy magas vagy, a jövőben ez csak előny lesz. Feltéve persze hogy nem hízol el, mert aki magas+kövér is az semmiképp nem szép.
2014. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Adj át nekem vagy 10 centit...:DD
2014. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, 24 éves és 173 cm. Szeretnék még nőni, de már nem fogok, sőt 15 éves korom óta egy centit sem nőttem. Te lány vagy 174 cm és mivel fiatal, 14 éves vagy, készülhetsz még néhány cm magasságnövekedésre. Ilyen a genetika. Sokan nem azt kapják amit szeretnének. Nincs mód a magasságod csökkentésére. Egyébként a fiúk később érnek, gyakorlatilag pár év múlva sokuk már egy fejjel magasabb lesz tőled.
2014. aug. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tregereth válasza:
100%
Azért a 174 még messze nem a zsiráfgondozó kategória, sőt, errefelé inkább átlagosnak számít. A fiúk többsége egy-két éven belül úgy lehagy majd, mint a sicc. Ha ez megnyugtat, a magam 159 centijét szívesen lecserélném a te magasságodra.
2014. aug. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
174 noha kicsit magas, még nem kirívóan. én 17f majdnem 190 cm vagyok és a barátaim nagy része is ekörül van, és általába észre se vesszük a különbséget egy 165 v 175 cms lány közt ha leköti a figyelmünk valamivel ami sokkal fontosabb (külső/belső egyaránt)
2014. aug. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez nem nagyon magas, csak simán magas! pl az én magasságomhoz pont illenél.. én 188 vagyok.


22f

2014. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egy kicsit meg vagyok fázva s az orvos ahogy voltam ott megmért :D 170 cm :33

Amúltkor 174-et mért de oksaa ;))

2014. aug. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!