Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 1ik képen...

Miért van az, hogy 1ik képen ennek a hajfestéknek ilyen színe van, a másikon meg olyan? (kép lenn) most melyik az igazi?

Figyelt kérdés

én olyat szeretnék mint az 1. képen, milyen festéknek van tényleg ilyen színe?


[link]


[link]


2010. jan. 10. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy amikor fotózták mások voltak a fényviszonyok, vagy vakuztak, ilyesmi szerintem.
2010. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is...a kép minősége nem egyforma:)
2010. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Azért, mert ezek egy néven futnak, de más árnyalatok, illetve ugyanazon név alatt több árnyalatból lehet választani. Én pl: a sötét, vagy vadító violát használom (mikor melyiket kapok).

Van intenzív viola, vörös... stb. Nekem is a fodrászom magyarázta el.

2010. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jaja, nagyon szépen köszönöm!
2010. jan. 11. 13:44
 5/10 A kérdező kommentje:
-a:)
2010. jan. 11. 13:44
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor az tényleg lkehet, hogy tök ugyanaz a kód, ugyanaz a szín neve a nő is ugyanaz, de mégis különböző a szín? váo:)
2010. jan. 11. 13:46
 7/10 A kérdező kommentje:

és akkor mi a neve annak amilyet én szeretnék? kicsit lilás-ciklámenes élénk vöröses, de nem bordó

mint az 1. képen amit linkeltem? annak mi a neve?

2010. jan. 11. 13:49
 8/10 A kérdező kommentje:

na hát ezt akkor már megint nem értem mert ott akép amit linkeltem az a 2

és ugynaz aneve mind2 intenzív vörös violet a kód is ugynaaz, mégis más aszínárnylat:S

:)

2010. jan. 11. 13:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor nemtudom, én Rossmannba veszem, ott egymás mellett vannak, és csak árnyalatkülönbség van köztük. A nevek: Viola, Sötét viola, Sötét intenzív viola, Intenzív vörös viola...

Most vettem pont Ultra violát. :)

2010. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bármelyiket is használod nem lesz egyik sem ilyen.Én már csak tudom:((
2010. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!