Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennek a hajfestéknek tényleg...

Ennek a hajfestéknek tényleg van 1 kicsikét violetes"lilás" beütése? (link lenn)

Figyelt kérdés

[link]


mert valahol ezt olvastam, hogy nem oylan pirosas, kicsit lilkás, igaz ez? (mert olyat szeretnék, viszont adoboz hátulján lévű minták meg szinte narancsosak, akkor mégis milyen színe van ennek?


2010. jan. 10. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik haj reagál ugyanugy a hajfestékkel, tehát a színnel sem. Ez a hajadtól is függ...lehet,h teljesen más színt kapsz. ha lilás árnyalatút akarsz, akkor válassz padlizsán színt
2010. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem lilásat akarok hanem málna színűt ilyesmit:


[link]

2010. jan. 10. 18:57
 3/8 A kérdező kommentje:

amit elsőnek linkeltem az a festék ezen aképen meg már iylen, és itt tetszik:


[link]


most akkor melyik a "jó"?

2010. jan. 10. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem ilyen színű a hajam : [link]


és ezzel festem : [link]


semmiféle lilás árnyalat nincs benne sztem

2010. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én tegnap festettem be vele 2X-ra és tényleg van egy kis lilás beütése.. de csak árnyékos helyes. kint a fényen vagy erős lámpafénynél nagyon szép vörös
2010. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és mennyire kopik, nem csúnya ha kopik? nem lesz oylan "seszínű"
2010. jan. 14. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem :) szép színe van úgy is. sőt mivel deluxe nem is nagyon veszt a színéből
2010. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:) köszönöm, akkor azthiszem kipróbálom, majd linkelek be képet, jövő7en ha visszanézel

szerintem jó élénk lesz mert most világos szőke ahajam:)

2010. jan. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!