Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szempillaf...

Mi a véleményetek a szempillafestésről? Illetve dauer tapasztalatok (haj)?

Figyelt kérdés

1. Szeretnék hullámos (nem göndör, bongyor) hajat, ami tartós. Viszont félek, hogy ha valamiért nem sikerül, más lesz mint amire számítottam, akkor nem lehet könnyen visszacsinálni, meg kell várni míg lenő és elég hosszú a hajam és szeretném is megtartani. Létezik-e olyan fajtája, ami pár hónap után kimegy a hajból? Illetve nagy hullámokat is lehet daueroltatni?

2. Csináltatott már valaki ilyet? Károsítja a szempillát? Nem akarom, hogy tönkremenjen vagy kihulljon.


2014. júl. 19. 23:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Hoppá, pont fordítva van a sorrend a kérdésben és a leírásban, de gondolom így is érthető.:)
2014. júl. 19. 23:43
 2/5 anonim válasza:
A hajas témában nem tudok segíteni de a szempillaspiráltól nem lesz semmi bajod, nyugodtan használhatod.
2014. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Nem teljesen a szempillaspirálra gondoltam, bár azt sem használtam eddig, de most szeretnék, de az én hibám, hogy nem fejtettem ki bővebben. Kozmetikus ajánlotta, hogy tartósan is be tudja festeni. Nem tudom, hogy hogyan...Ha hajfestékkel csinálja, akkor nem csináltatom meg, szerintem az inkább árt neki mint használ és igazából az a pár másodperc, amíg reggel kifestem semmi. Szerinted ez megéri?
2014. júl. 20. 00:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csinálta már kozmetikus tartott kb. 3 hétig. Egész jó volt, de annyira nem hű de nagy szám.

A dauer pedig rohadtul roncsol. Anyukám régen csináltatta magának (mondjuk Ő éveken keresztül, mert nagyon tetszett neki (ami veled is megeshet)) és a feje tetején ritkult a haja. Nem kopaszodik, csak már nem nő neki annyi.

2014. júl. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nemrég volt tartós szempillafestésem, én szeretem. A vízálló spiráltól százszorta jobban tört a szempillám, mint ettől. A festék hasonló, mint a hajferték, de picit másabb az összetétele, és a leggyengébb 3%-os oxit használják hozzá, és csak tíz percig van fent. Kb. 2-3 hét a tartóssága. Nekem az a baj, hogy feketére festem a hajamat, a szempillám pedig szőke, alig látszik, ezért ha ki van festve, úgy sokkal természetesebb kinézetű az arcom. Így elég csak alkalmakra kifertenem, nem kell mindig, ha emberek közé megyek.

Dauerrel nincs tapasztalatom.

2014. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!