Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dauerolás? Lehetne ilyen a...

Dauerolás? Lehetne ilyen a hajam? Kép lent.

Figyelt kérdés

Lapocka alá ér kicsivel a hajam. Hullámos-egyenes. Ha sűrűn kicsihullámokkal bedaueroltatom a hajam, lehet ilyen?

[link]



2012. máj. 7. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert nem lenne ennyire "szállós", mert neki természetes göndör ugyebár, és a dauertől nem állna így. De ha nagyon dús a hajad, akkor próbáld ki, hátha sikerül, de szerintem ilyenre nem lehet sajnos. Pedig nekem is nagyon tetszik.
2012. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és dauer mennyi ideig tart? nyáron lehet h kipróbálnám :)
2012. máj. 7. 19:49
 3/6 anonim válasza:
én januárba csináltattam,és kicsit megbántam!NAGYON kiszárad a haj,és most kezd lenőni már nincs meg az a push up-ja se sajnos! fésülni alig lehet így nekem hamar kócos mindig a hajam. Mivel ez természetes haj szeritem nem nagyon lenne ilyen! :/
2012. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja hogy ez nem olyan, hogy majd magától kijön, hanem olyan mint a festék, hogy majd egyszer csak lenő? :o
2012. máj. 9. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem egyenesedik/hullámosodik vissza a hajad, mint eredetileg amilyen volt, hanem ahogy nő le, úgy kapod vissza a régi hajad. Én is ki akartam próbálni (amúgy első válaszoló vagyok :)), mert nekem göndör hajam van, de semmi tartása nincs, és ezért gondoltam hogy kipróbálom, de nem mertem, pont ez a lenövés dolog miatt, mert féltem hogy csúnya lesz, és akkor mit csinálok vele :S
2012. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja :) igen :S akkor nem hiszem hogy megcsinálom :D
2012. máj. 10. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!