Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden idióta hülyegyerek...

Minden idióta hülyegyerek fültágítót akar mostanában? az ilyeneknek nincsenek szülei hogy megneveljék őket? Hogy ne legyenek olyanok mint egy lyukasztott fülü tehén?

Figyelt kérdés
:D
2010. jan. 8. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon egyediek akarnak lenni mind. Szépen fog mutatni 80 éves korukban a fülük a vállukon.

:D

2010. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de mégcsak nem is számít egyedinek már! ahogy a kérdező is írta minden hülyegyereknek ez van/kell! undorítóak, az tuti. de most majd úgyis jön a sok kis taknyos és leszólnak, h. az igenis jó dolog :D
2010. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja elég nagy divat lett.de akinek van az is beláthatja hogy már minden negyedik embernek van.viszont szerintem jól néz ki addig amíg nem olyan nagy:)
2010. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ma még csak a fülük...

Minél extrább, annál jobb:

[link]

:(

2010. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben "csak" az a ciki, hogy mi lesz 1-2 év múlva, ha ez már nem lesz ilyen k*rva menő, akkor mit fognak kezdeni a derékig érő fülükkel?
2010. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyre több ilyen kérdést olvasok hogy hol lehet fültágítót venni..Az ilyenbeknek az apjuk helyében olyat leba sznék hogy megszédülne...:D
2010. jan. 9. 11:41
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok, szerintem ami még kicsi és visszanő az még türhető, persze vannak elég durva nagyságúak ami gáz. Én 21 éves vagyok, fél éve kezdtem tágítani a fülem, 10mm-es tehát pici és ekkora is fog maradni. A nagyobb már nekem se teszik undorító ha már eltorzul a fülcimpa, no meg át tudnám ugrani a fülét, mint a karikát a delfinek :) igen tetkóba is van nagyon gáz, meg szép is. Ugyan ez egy piercinggel is. Ez nem off volt, csak egy kis szolid vélemény. További szép napot üdv!
2010. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy 14 éves évf.társam kezdte tágítani a fülét, de nevetséges szegényke vele. Van akinek jól áll, de nem egy ilyen 155cm-s "izomkolosszusnak". Tehát nagyon egyénfüggő, alapból viszont tolerálom a testmódosítást.
2011. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdezőt irigylem azért, hogy ennyi ideje van, hogy mások HÜLYESÉGÉVEL foglalkozzon. (:

Antifültágítósok meg uuuuugyan azokkal a hülyeségeikkel jönnek egyfolytában, "hogynéznek majd ki öreg korukban, hogy néznek majd ki így, hogy néznek majd ki úgy.

Sz*rjátok le, akinek tetszik, az megcsinálja, és titeket is éppolyan nagy ívben fog lesz*rni.

csá.

2011. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!