Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam...

Kori21 kérdése:

Mi a véleményetek rólam lányok? Képek lejjebb

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2014. júl. 12. 17:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%

Ez a pózolós "menőgyerek vagyok" stílus meg nagyon nem áll jól. Kissé erőltetettnek tűnik.

És tök fura, mert egy normális hajjal, kevesebb tetkóval, kevesebb izommal marha jól nézhetnél ki. Így most tipikus gyúrós hülye gyereknek nézel csak ki. Ami mondjuk biztosan bejön az agyatlan diszkólibáknak... ahogy a képen is látszik.

2014. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Írnál egy életkort?:)
2014. júl. 12. 17:26
 3/32 anonim ***** válasza:
40%

Hát, nem vagy az esetem :S


Szerintem nem edzel egyenletesen, mert a bi- és tricepszed valamint a mellizmod túledzett, ezzel szemben a vállad egybeolvad a felkaroddal, a hasad olyan kis semmilyen (tényleg bocs) csak lapos, és a hátad sincs szépen kidolgozva.


Viszont az arcod helyes, szép a szemed meg a mosolyod.


24L

2014. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
40%

Egyáltalán nem vagy az esetem, ne haragudj..nem lennél rossz pasi, de túl sok az izom, nem tetszik a tetkód és a hosszabb hajat szeretem pasikon. Ráadásul ez a pózolós-gyúrós stílus is gáz.


24N

2014. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
9%

Vagány vagy, csak így tovább, ezekkel meg ne foglalkozz, mert tipikus olyan nőcskék, akiknek tüske a szemében egy ilyen fiú, akinek ilyen kiállása van... Magyarán melléd, olyan csaj kell akinek igénye az izom meg a vagányság.

22F

2014. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%

4-es: nem véletlenül kérte a lányok véleményét. Az összes fiatal, huszonéves srác azt hiszi, hogy erre buknak a nők. Pedig rohadtul nem. Az arcoddal nem lenne baj, kérdező, még helyesnek is mondanálak. Engem az sem zavar, hogy nincs hajad. Szeretem az izmos fiúkat, bár ez nálam már a felső határt súrolja. Ami viszont nagyon nem tetszik, az a tetoválásod és a tőle kapott összkép. Én nem vagyok az a típus, aki bukik a "vagány" (ami inkább balhés) srácokra. Én az értelmesebb és még inkább érettebb férfiakat kedvelem. Te tényleg még csak srác vagy, nem férfi.


24/n

2014. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Koszonom a lanyoknak a kommentet de lenne egy kerdesem ahoz a lanyhoz aki minden izomzatomrol irt valamit...21 vagyok es fejlodok es sztem nem mindenkinek van meg az akaratah edzoterembe menjen es kinlodjon eezekszerint a sracok nagyobb resze tyuk mell meg 50kg-os testsullyal rendelkeznek:) a sracnak viszont megintcsak koszonom a kommentjet.
2014. júl. 12. 17:48
 8/32 anonim ***** válasza:
Én elemeztem az izomzatod, kérdezz nyugodtan, akár privátban, ha úgy könnyebb.
2014. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Ma is tanultam valamit azthiszem...ha tetovalasod van akkor nem vagy ferfi hanem srac :)
2014. júl. 12. 17:58
 10/32 anonim ***** válasza:
34%

Van abban valami, amit a 24L ír. Persze ettől még mindig sokkal jobb tested van, mint az átlagnak.


Az első képen lévő két luvnya megvolt neked?:P

2014. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!