Melyik lány szebb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2014. júl. 6. 02:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az első. De eléggé hasonlítanak, kicst olyan, mintha a második is az első lány lenne 15-20 kg plusszal:D
2014. júl. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
az első képen a bal oldali és a második képen a jobb oldali csaj ugyanaz. most melyik aki 15-20 kg-al többnek mutat? :D
2014. júl. 6. 02:15
 3/17 anonim ***** válasza:
Az első kép baloldali lánya megegyezik a második kép jobboldalijával, és fordítva. Nem igaz? Most akkor hogy válaszoljak?
2014. júl. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A baloldali a második képen ducibbnak tűnik. Amúgy ő szimpibb, kedvesebb az arca, a régi technikatanáromra emlékeztet. De a másik is szép.
2014. júl. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Na. Az első képen a baloldalira gondoltam! Ejj, miért nem tudtad egységesen összerakni ezt a négy képet?!
2014. júl. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jaj, de zavaros, tényleg összerakhattad volna jobban:D Akkor viszont az első képen a bal oldali szebb, a másodikon a jobb. Mind a kettő meghízott? :-o Vékonyan mind a ketten szebbek voltak.
2014. júl. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az első képen a 2. szebb(a fehér hátteres).

A másodikon nem látok nagy különbséget, azok is inkább a beállítás/fény miatt vannak (pl. más a csaj hajának a színe)

2014. júl. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Várj, most a 2. képen 2 különböző csaj van? O.o

Na jó, mindegy lány szép, nekem csak az első képen nem tetszik az egyik lány, nagyon csontos arca van

2014. júl. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Most akkor ez összesen hány lány?
2014. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az első képen a jobb oldali a legszebb, de én se nagyon értem, hogy ez most hogy is van. :D
2014. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!