Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Fiúk, titeket zavar ha egy lány arca pattanásos?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Egészséges életmóddal, megfelelő krémek, arctisztítók, sminktermékek mellett nem lehetsz pattanásos. Egy-egy előfordulhat, de tömegével nem.
2014. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát persze kösz
2014. júl. 3. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hormonzavar miatt pattanásos. Használok egy csomó mindent, radírt, mitesszereltávolítót, arclemosót, pattanás elleni arckrémet, fertőtlenítőt, de semmit nem használ. Ráadásul már a nyakamon és a mellkasomon is kezdenek megjelenni. Emellett egészséges életmódot folytatok, diétázok is, de semmit nem használ. Amíg nem tudják helyrehozni, addig elkönyveltem, hogy úgyse fogok senkinek kelleni, pedig már nem vagyok fiatal én sem, nincs felesleges vesztegetni való időm. Legalább annyi haszna van az egésznek, hogy fiatalabbnak néznek a koromnál. Szóval 1-es, nincs igazad, mert a hormonzavar igenis okozhat kiirthatatlan pattanásokat.

Bocs, ha nagyon offoltam a kérdést.

2014. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egész életemben pattanásos voltam, nem 1-2 hanem több van mindig, soha egy pasit sem zavart, szépnek tartanak így is, és körberajongtak mindig is. Nem hiszem hogy ezen múlik. Mellesleg egészséges életmód mellett ilyen a bőröm, semmi bajom nincs, orvos sem tud már mit adni mert mindent kipróbáltunk már.
2014. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. júl. 3. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg azt, hogy mondjuk egy hétig nem használsz semmit de tényleg semmit, reggel meg este este megmosod az arcodat sima vízzel és ennyi. én azt vettem észre, hogy ha nem kenek rá minden kencét, ilyen tonik meg olyan arclemosó, akkor szebb a bőröm. És már többször is tapasztaltam :D amikor meg mindennel kenegetem, akkor meg mégis tele vagyok pattanással...
2014. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem


21f

2014. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!