Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első fanszőrzet nyirásnál ez...

Első fanszőrzet nyirásnál ez természetes?

Figyelt kérdés
elöször nyirom lent borotvával de csak feljebb és serté lett másnak ujra lenyirtam és láttam h piros pöttyök elkezdenek vérezni de anyunak nem mertem szolni ez baj ?? ha vérzik ? 13/l ésmit csináljaK ?
2014. júl. 2. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Megsértetted a bőrödet. Ha nem ömlik a vér, akkor hagyd, gyorsan eláll. Én tennék rá papírt, úgy gyorsabban eláll.
2014. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm és az baj hogy piros pöttyök vannak ott igen tettem oda papirzsepit már nem vérzik annyira csak megijedtem anyunak meg nemszoltam mert azért ez kicsit szerintem ciki
2014. júl. 2. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó fajta borotvával borotválj, előtte áztasd kicsit a bőrt hogy puhuljon, tegyél rá borotva gélt vagy tusfürdőt és úgy borotváld. A végén pedig bőrfertőtlenítőt mindenképp használj, patikában kapható. A borotvát is minden alkalommal fertőtleníteni kell. Ha még így is pöttyös lesz akkor nem bírja a bőröd egyáltalán, ne borotváld mert ronda lesz a bőr, heges, foltos.
2014. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Növési irányban borotváld.
2014. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!