Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti felvennétek ezt a cipőt?

Ti felvennétek ezt a cipőt?

Figyelt kérdés

Ma turkáltam a régi szekrényben hátha találok valami jó cuccot. Nagyjából 4-5 éve rendeltem ezt a cipőt netről, de egyszer sem volt a lábamon. Ma kipróbáltam de kicsit furának éreztem magam, túl nagynak tűnik, főleg a nyelve. Nem szeretem ha a cipő nyelve a nadrág előtt van, így ráhúztam a nadrágot, de így meg elég csúnya lett. Hogyan kell ezeket egyáltalán hordani? Egyébként a lime szín helyett világoskék a színe.


[link]


2014. jún. 30. 23:59
 1/7 A kérdező kommentje:

meg egy ilyet is találtam :D :


[link]

2014. júl. 1. 00:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó ebben a színben is. Amúgy rövidnél ugye nincs kérdés, hosszúnál meg el kell találni a nadrágszár bőségét. Ha kicsit lazább, szerintem jól néz ki simán ráhúzva; ha meg kicsit szűkebb, akkor meg automatikusan igazodik és kicsit a nyelv mögé áll be. De előírás nincs :D Próbálj ki 1-2 verziót, biztos lesz közte neked tetsző. Amúgy meg durva, hogy 4-5 évig pihentetted a cipődet :D
2014. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2014. júl. 1. 00:09
 4/7 anonim ***** válasza:
A másik sem rossz. Azt normális szárúval tudok elképzelni...
2014. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Basszus ez mindkettő nagyon jó cipő, én simán hordanám, volt is hasonlóm. Az elsőt nem ezekkel a most divatos csőnacikkal szokás hordani, ahhoz tényleg fura lenne.
2014. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első egy DC cipő :) jól néz ki mind2
2014. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, tudom hogy dc. :D

Köszönöm mindenkinek a válaszokat

2014. júl. 1. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!