Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó lett a szemöldököm vagy...

Jó lett a szemöldököm vagy legközelebb menjek más kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

[link]

A képen nincs festve, természetes szemöldök.Nekem alapvetően tetszik, de itthon azt mondták,hogy túl kiszedte és túl fent van az egész,anya az 'ökör'szóval jellemezte.

Én meg elbizonytalanodtam, hogy tényleg nem lett jó vagy csak ő régimódi,aki feleslegesnek tartja a szemöldökszedést.

Mit gondoltok?18L


2014. jún. 28. 14:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
szerintem pedig jó lett és nem is túl vékony. az, hogy nem egyforma arról se te, se a kozmetikus nem tehet, mert nem egyformán nő a szőr. amúgy az íve nekem tetszik, és valahogy így kell kinéznie egy szemöldöknek. ne hallgass az előzőekre, nem túl íves egyáltalán. szerintem legközelebb is válaszd ezt a kozmetikust
2014. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amúgy ti milyen gyakran jártok szedetni?

2014. jún. 28. 16:24
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,szerintem szép
2014. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
"Túl fent van." Mi ez már? Mindenkinek másképp nő a szemöldöke. Az enyém is feljebb van, de attól függ mihez viszonyítjuk. Nekem nagyon tetszik :)
2014. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Önmagában szép, de szerintem a te arcodhoz jobban illene egy picit vastagabb.
2014. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én kéthetente járok formázásra, a tetejét nem tudom magamnak leszedni, és hetente kicsit megszedem magamnak:)
2014. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
12-esre: magamnak szedem. Ha már egyszer ki lett szedve és elégedett vagy vele te is simán ki tudod szedni magadnak.
2014. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszi a többi választ is.

Nekem először pár hónapja volt szedve, én is úgy gondoltam,hogy akkor ezután én fogom magamnak a forma után.

De valahogy nem sikerült, sosem tudtam a hosszabbakat jól levágni, és volt hogy rosszul szedtem,nem volt egyforma.

2014. jún. 28. 18:26
 19/20 anonim ***** válasza:

szupi :))


21f

2014. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha nekem így nézne ki a szemöldököm festés nélkül, maga lennék a legboldogabb ember a földön :D
2014. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!