Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A sulidban van úgymond ˝legmen...

A sulidban van úgymond ˝legmenőbb csaj˝, és miért gondolod, hogy az?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem mert foglalkoztat hogy énis az legyek,csak nálunk nem igazán vanilyen és nemtudom értelmezni hogy az amcsi filmes pomponlányokon kívül,mi számít menőcsajnak mondjuk egy magyar suliban :)
2010. jan. 3. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nincs, ez csak az ilyen amerikai filmekben lévő baromság, mint a nagy lépcsőn levonulások, meg ezek.
2010. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
hát az a menő aki kijár a suliból szünetben piálni cigizni...
2010. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
az én sulimba van, hát annyi hogy egy ruhaszettje kb annyiba kerül mint a szüleim havi fizetése, ha nemvagy überszupermenőcsávó szarba se néznek meg ilyesmi, ha késel az óráról a tanárok nem igen basznak le meg ilyesmi
2010. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
wáow...
2010. jan. 3. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk az volt a menő aki hajat festett, erősen sminkelt, körömlakk is megvolt mindig, szexi ruhákba járt és a jó pasikkal társalgott mindig... az átlag csajokkal szóba se állt. Voltak csajok akik őt utánozták, bálványozták... merthogy de menő. Én csak simán szánalmasnak tartottam:D
2010. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sablon.. :D
2010. jan. 3. 23:45
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Sajnos a mi sulinkban rengeteg ilyen van!

Nagy részük azért "menő"(ami szerintem is inkább szánalmasnak nevezhető),mert 14 évesen már akkora mellük van,mint egy 3 gyerekes anyukának(senki ne vegye sértésnek,nem rosszból írom)és emiatt a pasik bálványozzák és ettől ők csak még szebbnek érzik magukat!

Mivel amilyük van azt persze közszemlére is teszik,még ilyen téli hideg időben is egy szál nyári toppocskába libegnek a folyosón,mikor mások meg nagykabátban vannak!

Legtöbbször platinaszőke hajuk van,amit legtöbb esetben kiegészítenek némi póthajjal és állandóan ízléstelenül erősen ki vannak sminkelve!

Persze menő az is,ha szünetekben kijárnak a mosdóba cigizni(amit persze nem lehetne) és ha ilyen esetben elkapják őket és valamilyen beírást kapnak,azon is csak röhögnek,hogy milyen nagy poén és,hogy ők milyen menők!

Persze az órákról legtöbb esetben késnek és,ha rájuk szólnak még ők vannak felháborodva és ki is röhögik a tanárt!

Az órákon nem tudnak csöndben maradni és állandóan az ő hangjuktól zeng mind az osztály,mind az óra és szünetben(meg nálunk sajna órán is)csak az ő hangos vihogásukat lehet hallani!

Hirtelen ennyi jutott eszembe!

Ja még annyit,hogy a legtöbb ember szerint ők nem menők,hanem szánalmasak és gyerekesek,csak az ő körük szerint jó ez és a kis,éretlen(nálunk leginkább retros)pasik bálványozzák ezeket a ribiket!Ja és az ő kis stílusukhoz hozzátartozik az is,hogy az a legmennőbb,aki minél több pasival van együtt és mindegy az,hogy mennyire ismeri vagy mennyire nem a lényeg,hogy legyen,akivel ágyba bújhat,ja és persze az is mindegy,hogy van-e neki pasija,mert az úgyis csak van,de nem szerelemből!

Ja és azt kifelejtettem,hogy ez a mi sulinkban társul azzal,hogy nagyon nagyra tartják magukat és rettenetesen beképzeltek,pedig nagy részük nem is olyan szép,mint amilyennek képzeli magát és legtöbb esetben az eszük se épp annyi,mint amilyen soknak hiszik!

Nah nálunk sajnos ez a helyzet!:(

:S

Üdv Mindenkinek!

2010. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zümy ***** válasza:
Előzővel egyetértek.
2010. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk van 1 menő, nagyszájú, tipikus társasági lány, aki kiélvezi az életet, és az összes többi p.csa olyan akar lenni mint ő.


A fiúk meg szimplán mindenkit kiröhögnek és hihetetlenül bunkók.

2010. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Én 16-17évesen lettem provokatív mindenki szemében.Nem hiszem,hogy menőnek gondoltak,vagy én nem tudom.Folyamatosan fújtak rám,meg beszólogattak,meg bámultak.Mi meg 3an voltunk barátnők és engem utált mindenki a suliban,amit akkor élveztem is.Volt lépcsős levonulás meg folyosón vonulás meg előre álltunk büfébe.Elkéstünk óráról.Sminkeltem,magassarkúba jártam,sokszor volt póthajam és műkörmöm.Voltam paltinaszőke,sötétszőke később sötétbarna.Az utolsó évben tetkót is csináltattam és a tavaszi szünetben megcsináltattam a cickóimat.Igazándiból nem voltam ribanc,nagyon távolságtartó voltam és vagyok is.Azért volt egy-két "követőnk" is,aki próbálta leutánozni a stílusunkat.
2010. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!