Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt már valakinek kellemetlen...

Volt már valakinek kellemetlensége, vagy származott hátránya abból, hogy nagyobb fültágítói vannak?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok.

[link]

[link]


2014. jún. 17. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen pályát választasz. Egy jogi, irodai, asszisztensi, szóval komolyabb munkába ne is reménykedj, mert hiába te lennél a jelentkezők között a legalkalmasabb, követelik a visszafogott megjelenést.

De mondjuk ha egy bandában gitározol, vagy az éjjel nappal budapestben szerepelsz, akkor mondjuk előny, hogy különc vagy.

Sajnos ilyen a világ, munkaügyben dolgozom, és ez tapasztalat. Sok esetben a megjelenést előrébb veszik a hozzáértésnél.

2014. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

20mm-s tágeszem van.Sokan furcsán néztek, meg kérdezgettek, hogy miért..dehát szerintem minden tágeszes emberrel előfordul ez. :) Cukrásznak tanultam, ott megkövetelték, hogy minden ékszert ki kel venni, nemszabad sminkelni stbstb. Megbeszéltem a tanárral, hogy had ragasszam le egy testszínű tapasszal, az áldását adta rá. Ugyanígy a munkahelyeken is, ahol dolgoztam. :)Szóval nem, nem volt még belőle probléma, hogy megvannak. :)

L/19

2014. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Haveromnak 25 millise volt, egy koncerten kitépték...vagyis konkrétan kiszakadt, össze kellett varrni a fülét, és nyilván nem tehette vissza a tágítót se...

De a kicsit is ugyanúgy ki lehet szerintem szakítani, szóval...


Egyébként nem minden munkahelyen tolerálják az ilyesmit, max még ez lehet hátránya..

2014. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok, érettségi óta ugyanannál a cégnél dolgozok, nagyon szeretem. Tetszenek a fültágítók, de úgy hiszem az igazgató nem lenne tőle elragadtatva, szóval inkább nem csináltatom meg. Még akkor sem, ha emiatt nem küldene el.

Nagyon megbecsülöm a munkámat, szóval ezt beáldozom érte :)

És a legtöbb helyen (hacsak nem egy szórakozóhelyről, vagy valami ilyesmiről van szó) hátránnyal indul az, akinek tetoválása van, vagy nagyon extrém külseje.


Ha én lennék olyan helyzetben, hogy alkalmazottat keresnék, én sem részesíteném előnyben az ilyen külsőt.

2014. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!