Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan dolgokat...

Tudnátok olyan dolgokat javasolni amitől teltebbnek vagy nagyobbnak tünik a mellem? Pl. ételek, torna stb.

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Push up melltartó és megfelelő szabású ruhák. Gyakorlatilag tornával formásabbá teheted a melledet, de nagyobb nem lesz tőle, sőt... Azt is vedd hozzá, hogy a legtöbb nő utoljára a mellére hízik, persze ha felszedsz valamennyit az mindenhol meglátszik, csak vannak kényesebb pontok ahol először veszed észre.

[link]


Sok cikket találni milyen öltözködéssel lehet ezen segíteni, például a mellrésznél minden fodor segít nagyobbnak mutatni a melled. És ne aggódj, semmi sincs abban ha kicsi a melled, attól még nem jelenti azt, hogy nem szép:)

2014. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mi értelme van a szivacsos melltartóknak. Egy idő után úgy is kiderül , hogy igazából mi van alatta. Meg te úgy is tisztába vagy vele, hogy nem akkora mint amekkorának látszik. Sokkal kívánatosabbak azok a nők akiknek kicsi a mellük de büszkék rá, és van önbizalmuk, mint a nagy mellű magamutogatós csajoknak. Nekem is kicsi a mellem és a párom imádja :) nem kell szégyellni.
2014. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) azèrt kèrdeztem mert már egy csöpp önbizalmam sincs mert alig talàlok ruhát ami jo lenne rám :(( ès az osztálytársaim is kèrdeztèk hogy mièrt nincs mellem,meg a barátnőim is... persze egyik sem rossz szándèkbol mert mindig finoman es kedvesen fogalmaznak,de nekem nahyon rosszul esik...
2014. jún. 9. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze sose jó amink van, de hidd el, nem olyan rossz az ha kicsi a melled. Van olyan ismerősöm akinek hatalmasak a mellei, nem kezdhette el azt tanulni amit szeretett volna, mert nagyon hamar komoly gerincpanaszai lettek volna a munka során. Nem tudott komolyabban sportolni, mert sokszor akadályozta a melle, nehezen tud öltözködni, mert a ruhák fele furán áll rajta, a másik felében meg közönségesnek nézne ki. Az utcán rendszeresen beszólogatnak neki perverz pasik, stb.

És akkor tegyük hozzá, hogy a súlyából adódóan is valószínű hamarabb megereszkednek majd a mellei.


Szóval hidd el, lehetne ez rosszabb is. Nem írtad hány éves vagy, még simán nőhetnek a melleid, de terhesség, szoptatás idején mindenkinek megnőnek a mellei természetes módon.

2014. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó! köszönöm :) csak azèrt rosszul esik hogy mindenki megemliti hogy miert nincs nekem :((
2014. jún. 9. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!