Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor borotválkozzon egy...

Most akkor borotválkozzon egy fiú vagy ne?

Figyelt kérdés
Ott lent illetve hónaljban. MErt megkérdeztem egy csajt és azt mondta, hogy nem jó, ha szőrős egy fiú. Pedig én úgy tudom, hogy a lányok általában a férfiakra buknak, vagy most összekeverednek a nemek? 14f
2010. jan. 3. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen, borotválkozzon, nem attól lesz férfi egy férfi hogy csupa szőr.
2010. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Borotválkozzon, mert a lányoktól mindenki elvárja, hogy szép, simák legyenek mindenhol. Akkor a fiúk se legyenek igénytelenek. Szexnél pedig elég kiábrándító tud lenni, ha ott lent szőrös. Nem kell csupasznak lenni, de legyen fazonírozva.

22/L

2010. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez is hozzátartozik az igényességhez szerintem.Borotválkozz.
2010. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

én megmondtam a fiúmnak hogy rakja rendbe magát,mert ha medvét szeretnék simogatni kimegyek az állatkertbe


használt és már ő is jobban szereti hogy nem lóg rajta a sok szőr :)

2010. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne
2010. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ízlések és pofonok. Én nem szeretek, hogy csupasz. A férfi legyen férfi és ne kislány. Meg nem is kígyó, már csak a pikkelyek kellenének. Persze legyen ápolva, fazinírozva, ne az legyen, hogy nem látom a szőrtől. A hónaljban meg szerintem igényeseb borotválni, mert nem izzad be annyira, meg esztétikusabb. De ahogy neked tetszik.
2010. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!