Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Új köldökpiercinggel napozás,...

Lexie_heroin kérdése:

Új köldökpiercinggel napozás, strandolás hogyan, mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Ma szúrattam délelőtt és azt mondták, hogy 2 hónapig ne nagyon strandoljak, napozzak és hasonlók, még a papíron is rajta van, de nyár van, tehát nem akarok emiatt kimaradni a jóból.

2014. jún. 7. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz, a strand vizétől elfertőződhet és szenvedsz majd vele...ezért mondják, hogy nyáron nem jó piercinget csináltatni. Vagy strand, vagy köldökpiercing.
2014. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg rossz ötlet volt most csináltatnod a piercinget.

Amíg nem gyógyul be, addig semmiképp se menj bele a vízbe.

Nekem 6 hetet mondtak, amíg tilos volt strandra mennem vagy uszodába, vagy áztatni.

Barátnőm a köldök piercing után 2 héttel már strandolt, utána vagy 3-4 hónapjába telt mire begyógyult a seb. Bedagadt, ronda volt és még fájt is neki.

2014. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is nyáron csináltattam 3 éve, strandolni tényleg nem szabad a víz miatt, én viszont kb 4 héttel a szúras után már napoztam, szoliztam és nem lett semmi baja. A lényeg, hogy ápold folyamatosan ,ígyis kb 5-6 hónap mire teljesen begyógyul ha begyullad akkor több is lehet.
2014. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!