Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon undorító...

Szerintetek is nagyon undorító a lábfejem?

Figyelt kérdés

[link]

Mert szerintem iszonyatosan, annyira utálom és úgy irigylem a széplábú embereket, akik akármilyen nyitott cipőt felvehetnek nyáron, én meg tornacipőben szerencsétlenkedek. :D


2014. máj. 30. 13:10
 1/10 dominika72 ***** válasza:
pacsi nekem is hasonloan nyomi lábfejem van:DDD én is utálom:DD de nemfoglalkozok mások véleményével:DD
2014. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ettől még felvehetsz nyitott cipőt. Nem vészes.
2014. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Neked legalább van körmöd.

Képzeld el ugyanezt, csak még kerekebb nagylábujjal ÉS úgy, hogy ötből csak három ujjon van köröm. A kicsin és a mellette lévőn kb. gombostűfejnyi vacak van.


De ettől még én nem rohasztom a lábam nyáron. Szandált és papucsot is hordok.

2014. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi különös gond nincs ezzel, a lábad formája okés, csak a körmeid rondák, hozd helyre, és hagyd nagyobbra, túl kicsire vannak vágva, főként ettől ronda.
2014. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A körmeidet tényleg rosszul kezeled, nem is szabad ennyire kerekre nyírni, be is nőhet tőle... Szóval egy normálisabb pedikűr, és semmi baja nincs a lábfejednek.
2014. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen oké :D Nekem a lábujjaim viccesek, kinyújtva a második hosszabb mint a nagyujjam, de alapjáraton meg görbe. Esküszöm még a bakancsomba nis puplika van :DDD De sose éreztem magam kevesebbnek tőle, simán felveszek nyitott cipőket :)
2014. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A két kisujjam nekem is így néz ki:D De én konkrétan lesz@rom, attól még hordok sarut, meg papucsot...Kit érdekel h mit mondanak rá.
2014. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én lábfejem is ronda nem tudsz vele mit csinálni de ettől még nyugodtan hordhatsz nyitott cipőt mert megsúgom, rajtad kívül senkit sem érdekel.
2014. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerinted ki nézi a lábad formáját? :) Szerintem nem találsz olyan embert, aki teljesen meg van elégedve a saját lábfejével, vannak viccesek.
2014. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kicsit széles de szerintem semmi gond nincs vele :) nyugodtan hordj nyitott cipőt, papucsot vagy szandált is ha szeretnél :)
2014. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!