Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Bill Kaulitz-nak...

Szerintetek Bill Kaulitz-nak való a modellkedés? Képek lent.

Figyelt kérdés

Karl Lagerfeld, Wolfgang Joop és még egy csomó divattervező és fotós teljesen odáig van az arcáért, de ti mit gondoltok?

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. máj. 29. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár elmehetne androgyn modellnek is, nézz már rá! Naná, hogy kapkodnak (vagy kapkodnának?) utána.
2014. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a zenéjüket (amiket még németül énekeltek) és nekem szimpi, sztem szép arca van:)
2014. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem modellnek jó, csak néhány képen igen nehéz megállapítani, hogy férfit vagy nőt látok.
2014. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Modellnek tökéletes.
2014. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Conchita Wurst-al kezet foghat, együtt szépek lennének, de ha szakállat növeszt akkor meg teljes lesz a hasonlóság :D
2014. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp, gyönyörű arca van.

Csak egy kérdés, mert én nem tudok róla túl sokat, azt tudtam, hogy zenész és ennyi. Szóval engem nem zavar, nincs bajom a melegekkel, de ő az amúgy?

2014. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én olvastam már több vele készített interjút, és azt mondta nem tudná elképzelni, hogy valaha férfivel járjon, és hogy onnan ered, hogy szeret sminket hordani, hogy rajong a vámpírokért, boszorkányokért és szeret kitűnni...vagy valami ilyesmi. :D


Egyébként mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat és mennek a "zöld kezek"...várom a további véleményeket. :)

2014. máj. 31. 23:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó modell lenne, magas, vékony, szép az arca, jól áll neki a smink (nekem nem tűnik tőle b*zisnak).

A stílusa meg elég extrém. Azért is tűnik ki, mert ahogy írtad, vállalja hogy szereti a vámpírokat, boszorkányokat meg a sminket, és ezt azért nem sok pasi mondja így ki nyíltan.

2014. jún. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Modellnek elmegy, de jajnekem...kár ezért a hapliért...többet ki lehetne belőle hozni. :(
2014. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet, hogy most nem leszek szimpatikus a véleményemmel, de szerintem nem szép... Magas és vékony, meg nem is pózol hülyén, az viszont jó pont.
2014. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!