Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is aggasztó, hogy...

Szerintetek is aggasztó, hogy lassan minden második lány álma, hogy topmodell legyen?

Figyelt kérdés

[link]

Jó sok negatívat hallottam már erről a szakmáról, de ez döbbenet...



2014. máj. 25. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem aggaszt, ha ennyi eszük van... Én már régesrégen megtanultam, hogy abból hozzam ki a legjobbat, ami van és ne azon görcsöljek, hogy másvalakik szerint hogyan kellene kinéznem és ha lesz lányom, neki is ezt fogom tanítani, a többiek meg... hát aki hülye, azon nem lehet segíteni. Egészen más az, amikor egy magas, karcsú, csodaszép lány megpróbálkozik a modellkedéssel, mert minden adottsága megfelelő, az oké, de amikor normál testalkatú lányok eszement dolgokat művelnek, csak gyötrik magukat, hogy szembeforduljanak a természettel, az az ő bajuk, az ő butaságuk. Majd idővel kijózanodnak és rájönnek, hogy számukra a tanulás az út, nem a modellkedés.
2014. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem az mért negatívum, hogy bejárod a világot és többet keresel egy munkával mint egy átlag ember keresett egész életében egy irodában! :)
2014. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Én ismerek egy csajt aki topmodell lett. Én csak sajnálni tudom. Az előrehaladás érdekében rengeteg emberrel kellett/kell lefeküdnie és ezek az emberek származása, háttere és életkora elég változatos és szélsőséges értékeket mutat. A csaj amúgy régen szép volt, most viszont úgy néz ki mint egy elhasznált kqurva.
2014. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Így volt ez mindig, csak akkor énekesek, táncosok akartak lenni a lányok, most ez a divat, semmi gond nincs ezzel. A szakmai nehézségeit pedig többnyire azok terjesztik, akiknek fogalma sincsen róla. Egy csinos lányt mindenhol megkörnyékeznek, nincs ebben kivétel.
2014. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem nem aggaszt, a többség úgyis kinövi, meg mindenkinek megvan a saját élete, amit úgy alakít, ahogy szeretne.
2014. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennek mi a köze a kokainhoz?
2014. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
19%
A modell lányok gázak.Nagy képű ri.bancok ,nem dolgoznak mindent kézhez kapnak ez kicsit se normális egyébként nem irigykedésből mondom de ez röhej azért fizetni valakinek mert jól néz ki és ebből a pénzből él élete végéig a luxus kérójába?Huzzanak el dolgozni.
2014. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is topmodell szeretnék lenni. Nem értem ezzel mi a baj. Nem az a modell, aki éhezik és a fotósai megverik: az a modell, aki sikeres, szép, jó alakja van és olyan mint Palvin Barbi. Szerintem jó úton haladok az álmaim megvalósításához.
2014. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én egy olyan lányt se ismerek, aki topmodell akar lenni. De ha csak én vagyok tudatlan és ez valóban így van, akkor csak annyit tudok mondani, hogy ezzel nincs semmi probléma, a kisfiúk is focisták akarnak lenne, de ahogy felnőnek lemondanak erről az álomról.
2014. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan minthogy egy fiú focista akar lenni. Ha megy neki és nagyon akarja akkor simán.
2014. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!