Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz a testem?

Szerintetek nagyon gáz a testem?

Figyelt kérdés

ez nem én vagyok de hasonlítok rá (lehet,hogy 1 mérettel nagyobb is vagyok! :( nagyon aggaszt azt mondják hogy szép vagyok de úgy érzem hogy soha nem lesz senkim! :(


ami hasonlít rám : [link]


szerintetek ez nagyon duci? ez sem én vagyok csak érdekelne a véleményetek.! [link]



2013. ápr. 3. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen gáz, ezek kövér nők, ha te még nagyobb vagy akkor nem ártana végre diétázni és többet mozogni.
2013. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kissé duci. Kezdj el egészségesebben étkezni és sportolj az elején még lehet úgy érzed, hogy neked ez nem megy de ne add fel. nem kell csontsoványra lefogynod, de amit képet linkeltél azon a képen a nő eléggé el van hízva, ez már egészségtelen kategória. Ne menjen az egészségedre az egész. Hidd el, sportolni jó főleg ha megtalálod a magadnak a legjobbat amit szerethetsz is:) De persze ha Te így érzed magad jól akkor ahogy szeretnéd, nem kell magadra erőltetned amit nem szeretnél.
2013. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem azért vagyok ilyen mert sokat eszek hanem azért mert 60 fokos a gerincferdülésem és a ferdült gerinc nyomja a belsőszerveimet,de emiatt nem is mozoghatok sajnos annyit mert mióta megvan azóta még futni sem járhatok4 pedig nagyon szerettem mozogni de így is mindennap 2-3 órát gyalogolok!
2013. ápr. 3. 17:09
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy gáz-e a tested, mert egyik sem a tied. Ha kíváncsi vagy a véleményünkre tegyél fel képet a saját testedről, ne másokéról, az hogy nem én vagyok, egy mérettel nagyobb vagyok az hülyeség! Még mielőtt félre értenéd, nő vagyok és nem izgulok a női testekre egyáltalán, de az ilyen kérdéseket, hogy ehhez meg ahhoz hasonlítok mit szóltok, egy jó nagy baromságnak tartom. Ha tényleg érdekel mások véleménye rakd fel a saját testedet, mert arról tényleg konkrét véleményt mondhatunk!
2013. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele, más mit gondol, nem tehetsz róla.

a Te testedről pedig nem tudunk mit mondani, mivel arról nincs képünk.

2013. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát ha ez a helyzet akkor sajnálom. Ha így van akkor táplálkozz egészségesebben és keress olyan mozgást mint pl a pilates. Az nem megerőltető, vagy keress fel egy szakembert aki ezekkel foglalkozik hát ha talál neked egy megfelelő edzési formát. Amit még Te is eltudsz végezni.

Mindig van megoldás

2013. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
a második egyáltalán nem hasonlít rám csak véleményt kértemí!
2013. ápr. 3. 17:15
 8/17 D'a ***** válasza:
kérhetnék rólad privátban egy képet? elég a testedről.arc nemkell :) nyugi énis lány vagyok :) így tényleg nehéz válaszolni hogy nem rólad van kép.. :/
2013. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Próbálj egészségesen élni, figyelj rá, mit eszel. Így szépen leolvadnak a kilók. Ha meg nem, az se baj, a duci nők is lehetnek szépek, ha megtalálják az alkatukhoz illő frizurát és ruhákat. Sőt, sok ducinak szebb arca van, mint a vékonyaknak. És így is fogsz párt találni, mert sok pasi szereti a ducikat.
2013. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Előttem szóló kommentelő jól beszél!

Jó magam is a duci lányok kedvelője vagyok, és hál Isten a párom is 100+ os :-) Ilyen alapon ha nekünk sikerült egymásra találni, neked miért ne sikerülhetne? Csak hozzáállás kérdése! És igen, be kell ismerjem az ellenkező oldalt is, hiszen ha úgy állsz a saját testedhez, hogy "fúú de gáz, tuti senkinek se fogok így tetszeni", "eligénytelenedsz" magaddal szemben, akkor valóban senkinek sem fogsz kelleni, de ne aggódj, ez a vékonyaknál is ugyanúgy van. A pasikkal szembeni vonzóság csak 50%-ban áll ki külsőségekből, szerintem. A maradék mind belső kérdése. Szóval, előbb odabent kezdj el edzeni ;)


Hány éves vagy kérdező? Súlyodat szabad tudni?

2013. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!