Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik, hogy aránytalanul...

Létezik, hogy aránytalanul fejlődik a testem? 15l (többi lent)

Figyelt kérdés

Képzeljétek el, hogy a testem el van választva egy láthatatlan vonallal. Jobb oldalt sokkal fejlettebb vagyok testileg. Például:.nagyobb a mellem, formásabb a csipõm, izmosabb a lábam. A bal oldalam "le van maradva"! Van ilyen? Mit lehet tenni?

15L



2013. márc. 16. 09:50
 1/3 anonim válasza:
100%

Lehet hogy sokat alszol az egyik oldaladon, ezáltal elnyomod a bal oldali résztet.........

Amúgy a jobb oldalad gyorsabban fut?

2013. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tényleg a bal oldalamon alszom! Gyorsabban fut? Talán egy kicsit! Mondjuk most nem nagyon futkározom mert sz@r a jobb térdem! :D

Köszi a választ! √

2013. márc. 18. 20:39
 3/3 anonim válasza:
Én is mindig a bal oldalamon alszom, de sosem éreztem ilyet. Láttam valamelyik este, a TABU című műsorban egy férfit, neki nagyon durva volt. A bal karja 3x olyan vastag volt mint a jobb, a lába, a hasa is sokkal nagyobb volt, a füle. Mondták, h ez egy új betegség, még neve sincs. Kétlem, h nálad ez lenne, egyszerűen csak jobb kezes-lábas vagy.
2013. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!